Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-01-08, 08:23   #38
Agunia001
Zadomowienie
 
Avatar Agunia001
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 442
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Czas zamowien nie ma wielkiego znaczenia jesli chodzi o Pat, maja tak porabane wysylki ostatnio znowu ze zamawiac tam to koszmar.
Kolezanka zamawiala szminki na poczatku grudnia i jeszcze jej nie doszly, sa w Holandii dalej ...takze ten ...
Ja się zirytowałam napisałam do nich czy planują wysyłkę w ciagu następnego tygodnia i jeśli nie to chce anulować zamówienie.
Sorry ale to jest przesada
Wyjaśniło się - kolekcja jest wyprzedana a oni czekają na restock..
Już wiem - to specjalne zagranie - kolekcja dojdzie do mnie na premierę serialu Bridgerton na wiosnę hahahahaha





---------- Dopisano o 09:23 ---------- Poprzedni post napisano o 09:16 ----------

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
ja zamowilam puder myjacy z tej nowej serii chanel z czerwona kamelia, zobaczymy.
dostalam tez z ebayu cushion Diora Skin glow zobaczymy jak sie ma do nowych podklado Armaniego i YSL - poki co sa swietne
o brawka! jak idzie wysyłka zamówienia? u mnie wysłali tego samego dnia więc pewnie na początku tygodnia dojdzie - w sam raz jak wyjdę ze szpitala

jakoś nie polubiłam się z cushionami nie wiem dlaczego

poszukuję idealnego rozświetlacza podzielcie się ulubieńcami

Edytowane przez Agunia001
Czas edycji: 2022-01-08 o 08:39
Agunia001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując