Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Uwagi na temat moderacji.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-01-17, 19:51   #88
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Uwagi na temat moderacji.

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Mado,
ale ja tu widzę kilka nieadowolonych Wizażanek. To nie wszyscy. Nie przesadzajmy.
A przypomnijcie sobie, ile razy pisałyscie do Trzepotki ZP/PW i uzyskałyście pomoc/reakcję. A w tej chwili wałkujemy jedno spostrzeżenie (dość neutralne zresztą) i wychodzi na to, że wszystkie Wasze spory i wojenki o pietruszkę prowokuje Trzepotka. Czy to nie przysłowiowe pretensje do garbatego, że ma dzieci proste?

Nie wiem. Mnie uczono, ze krytykę i szukanie winy zaczyna się od siebie.
Bo duża ilość widzi, że przysłowiowo "nie ma co strzępić ryja". Moje obserwacje są bardzo zbliżone do tych przedstawionych.

Współpracowałam kiedyś ściśle z modami na innym, dość dużym forum, trochę poznałam ten typ ludzi i jak zdarzy ci się "mod nieomylny", to choćby skały srały, nic nie ugrasz.
Trochę jak z policją u nas w kraju, niby możesz się kłócić, ale finalnie i tak nie ty jesteś posiadaczem argumentu siły w tej dyskusji.

Jak dla mnie to mogłybyście chociaż przestać udawać, że was coś interesuje zdanie użytkowników, bo do dyskusji przystępujecie już twardo ze swoją interpretacją, która jest jedyna i święta. Jak was ich zdanie nie obchodzi i tak, to przestańcie się o nie pytać [emoji14]


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora