Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.73
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2022-01-18, 12:00   #337
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.73

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość






i wzajemnie.

Z Even można stopniować krycie, pięknie się "stapia" ze skórą wyglądając naturalnie i jest sporo odcieni do wyboru. Polecam !

W takim razie zrobilm ´´gwiazdke´´ przy podkladzie. musze podejsc do perfumerii i na zywo zobaczyc kolory. Jeszcze znalazlam jakis YSL probke 5ml...wiec chyba dopieo na wakacje bede kupowac. strasznie wolno mi teraz podklady schodza.

---------- Dopisano o 12:00 ---------- Poprzedni post napisano o 11:56 ----------

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Hej, z purite polecam jeszcze oleum nagietkowe. Na wszystkie ranki, podrażnienia, otarty nos - koi, goi i łagodzi

No i mają świetny spray antybakteryjny - seria "manus" chyba. Pierwszy produkt, który nie przesusza mi skóry na dłoniach. Do tego zawiera naturalne olejki, więc może też robić za perfumy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja w PL zakupilam/ i tam zostawilam/ z Sesdermy zel do odkazania rak, taki w rozowym opakowaniu. Uzywalam tydzien i nie bylo podraznienia ani wysuszenia. Jak na razie najlepszy, zaluje ze nie moglam zabrac bo tutaj krzycza 15E w aptekach za ten zel 500ml a ja chyba zaplacilam 20zl w Krakowie.
cansada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując