Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2022-01-21, 13:09   #151
Agunia001
Zadomowienie
 
Avatar Agunia001
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 442
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Podobno na opadającą powiekę działa krem z Ph Doctor
Sorry ale żaden krem/serum czy inne cudo nie pomogą na opadające powieki. Tak samo jak żaden kosmetyk nie wygładzi istniejących głębokich zmarszczek. Ani powiekszyć cycków/ust czy co tam jeszcze reklamują
Po prostu cudów nie ma

---------- Dopisano o 14:02 ---------- Poprzedni post napisano o 13:58 ----------

[1=5e046a21a251d9e933976ae d7bddd2e3377715e2_6575001 0a329e;89083777]Szkoda, że człowiek ma tylko jedną twarz i nie może testować wszystkiego jednocześnie
Mnie się w podróży rozlało całe (!) serum z kw.hialuronowym Mixa. A szkoda, bo fajne było.[/QUOTE]

Zgadzam się - szkoda, że jedna buzia tylko jest
Mój doktor mnie uświadomił, że kw hialuronowy w kosmetykach ma za duże cząsteczki żeby wniknąć głębiej, raczej działa tylko powierzchownie i chwilowo, ponoć szkoda kasy na droższe kosmetyki z nim. Za to bardzo poleca retinol, wit C i kwasy

---------- Dopisano o 14:09 ---------- Poprzedni post napisano o 14:02 ----------

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Szminkę płynną Pat też chciałam zamówić, z tej kolekcji Divine Nude, bo zwiodła mnie nazwa - one są różane w tonie, nie takie nude, więc odpuściłam. Ale jeśli się zdecydujesz, to daj znać, czy fajne.
Tak, tak, dziękuję. Czytałam już o tym sporo i to nie na możliwości medycyny estetycznej, choć niestety gabinety usiłują naciągać na tą Plasmę i inne cuda. U mnie to chyba po prostu związane z budową oka i niezbyt jędrną skórą tak genetycznie, bo problem chomików, czy opadającej powieki, powtarza się u mnie w rodzinie.
Zastanawiam się nad tą szminką Pat i cieniami VII ale może poczekam na walentynki
Chociaż w walentynki ma wyjść nowy rozświetlacz Chanel Camelia

Ja plasmę robiłam u dwóch różnych lekarzy, raz przed 30, drugi raz z rok przed operacją. Z operacji jestem zadowolona ale umówmy się - wycięcie skóry powiek i ew wałeczka tłuszczowego to jedno ale do tego trzeba pamiętać aby robić regularnie botoks aby podnieść brwi. Bo ja miałam wizję, że po operacji powiek człowiek dostanie oko jak bambi i w ogóle a to jeszcze trzeba trochę wokół podziałać

Jak mi się po operacji wygoi (brawo ja miałam odpoczywać a poki co to już dwa szwy mi się rozlazły bo nie mogę wysiedzieć idę coś wokół ust i z ustami zrobić - doktor ma rację, że "śliczny kształt nadąsanych usteczek" po 30 zaczyna przypominać bitch face i trzeba mu pomóc zobaczymy co z tego wyjdzie
w ogóle ceny za med estetyczna (jak wszystko) tak poszybowały w górę, że klękajcie narody
Agunia001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując