Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2022-02-02, 05:44   #1371
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez blackitty Pokaż wiadomość
Dziewczyny, w niedzielę byłam po raz pierwszy na powiększeniu ust (u lekarza, nie kosmetyczki) i jestem załamana. W zasadzie byłam ze swoich ust w miarę zadowolona, chciałam tylko powiększyć troszkę górną wargę, bo była węższa i nie podobała mi się ta asymetria. No i tak sobie zrobiłam, że wyglądam jak celebrytka typu siostry Godlewskie, no koszmar, usta wielkie, napompowane i w siniakach. Mam nadzieję, że to tylko obrzęk, bo jeśli tak zostanie na stałe to będzie koszmar. Trochę się zmniejszyły od momentu świeżo po zabiegu, ale to nadal jest o wiele za dużo. I niby miało być na płasko i podano tylko 1ml...
Myślicie, że to zejdzie? Na zdjęciach usta przed zabiegiem i po (horror)
Usta na drugim zdjęciu wyglądają bardzo dobrze. Nie widze tam nic z napompowania. Siniaki po takich zabiegach to norma. Możliwe, że miałaś po prostu inne oczekiwania. Jesli nie będziesz zadowolona, możesz iśc na zabieg rozpuszczenia kwasu. Brakuje im jedynie pigmentu. Są bardzo blade, ale takie rzeczy to tylko makijaż permanentny.

Jesteś latem i to farbowane włosy?
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55


Edytowane przez Pani_Robot
Czas edycji: 2022-02-02 o 05:46
Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując