Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Aparaty ortodontyczne cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-09-06, 20:08   #4158
201705042038
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 868
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. III

Cytat:
Napisane przez wspaniala Pokaż wiadomość
sluchajcie !!! jestem zalamana ...
poczytalam o tym damonie, az szlag mnie trafia i smutek mnie naszedl. mam normalny aparat, leczenie trwa juz ponad 2,5 roku, ale najgorsze jest to, ze mialam wyrywane zeby . wiem, ze pisalam wczesniej, ze mi to rybka, ale jak obejrzalam filmik: http://pl.youtube.com/watch?v=d_YXyEeplpE to widac, ze sa same + tego aparatu.. ze zebow podobno nie trzeba usuwac (chociaz przeczytalam gdzies na jakims blogu, ze pomimo damony ktos musial jakies 4 wyrwac.. ale pewnie i tak to jest 1 na 10000 osob), ze pozniej na starosc jest dobrze, i ze w ogole aparat zmienia rysy twarzy, ze jest ladniejsza. eh, tylko sie zalamac.
Bez przesady, jeśli trafisz na dobrego orto to rodzaj aparatu nie ma takiego znaczenia. To co mówią o ekstrakcji to istotna sprawa, dlatego tak nakłaniam do konsultacji jeśli orto zaleci usuwanie. Proste zęby prostymi zębami, ale moim zdaniem nie wystarczy ustawić równo jedynek żeby wyglądać dobrze, zgryz wpływa na wygląd całej twarzy, kiedyś sobie tego nie uświadamiałam. Na jednym z forów czytałam opinię dentystki, ze ekstrakcyjnych jest 10-15% przypadków, w praktyce w Polsce to jest norma
201705042038 jest offline Zgłoś do moderatora