Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 14
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2022-02-23, 22:06   #2996
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 145
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 14

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Moja ginekolog mi opowiadała, że niektórzy ginekolodzy na początku pandemii "leczyli" pacjentki telefonicznie [emoji23]

Ale są też dobre przykłady- mój 5letni bratanek miał covid. Zresztą jak wszyscy tam.Z dnia na dzień było gorzej- gorączka nie ustępowała, miał opuchnięte nogi, że nie mógł chodzić, powiększone węzły chłonne. Siostra zadzwoniła do pediatry i mówiła co się dzieje, ta kazała natychmiast bez kolejki przyjechac. Siostra mowi jej, że wszyscy są chorzy, mają covid, w izolacji, a ona na to, ze to kompletnie nie ma dla niej znaczenia i mają przyjeżdżać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bardzo dobre zachowanie ze strony pediatry.

To dopiero musi być straszne, jak boisz się o dziecko i się martwisz, czy cię w ogóle przyjmie lekarz. Masakra. Jeszcze w takim przypadku, kiedy to naprawdę wygląda poważnie.

Z drugiej strony na miejscu rodzica w takim przypadku bym po prostu wjechała samochodem do przychodni, jakby mnie nie chcieli wpuścić po dobroci.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując