Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Głodówka
Wątek: Głodówka
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2022-02-28, 07:10   #5
Megi2021
Raczkowanie
 
Avatar Megi2021
 
Zarejestrowany: 2021-08
Wiadomości: 148
Dot.: Głodówka

Cytat:
Napisane przez karynakruk Pokaż wiadomość
Nie zaczęłam jeszcze szczerze powiedziawszy. Mam pewne obawy dotyczące wypróżniania, czy będę mogła się potem załatwić? Wiem, że jest laktulozę, ale po tym mnie jakoś boli jakby był tam jakiś kolec. Chyba tylko czopki jakby się coś stało.

Chętnie bym Cię wsparła, ale na razie raczej nie będę tego robić.

Sorry za obrzydliwości.
Co do wypróżnień to stosuje herbatę albo tabletki bo przed takim postem trzeba się oczyścić no i w czasie trwania postu też ale nie codziennie. Ja póki co czuję się b. dobrze, żadnych dolegliwości nie mam a ubyło mi od czwartku 4.5kg. No cóż zobaczymy jak mi pójdzie, jak zacznę się źle czuć to najwyższej zakończę post ale póki co nie widzę takiej potrzeby.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:10 ---------- Poprzedni post napisano o 08:08 ----------

[1=967f3601e527e8d89f0729c 53155db34a99f48cb_63dafd3 d2687d;89134680]Kiedyś w celach zdrowotnych miałam 2 tyg głodówki. Były pozytywy zdrowotne. Nie pamiętam jak było z wypróżnianiem, ale pewnie blisko normalności, schudłam kilka kilo. Ale wydaje mi się, że z dzisiejszą wiedzą o zdrowej żywności mozna unikac głodówki. Pić soczki zdrowe, lekkostrawne posiłki.[/QUOTE]Dzięki za odpowiedź. [emoji6]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Megi2021 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując