Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2022-03-09, 10:24   #734
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
Kilka postów wyżej wrzucałam. Uważam, ze całkiem fajny. Z całą pewnością ulegnę i kupię
PS. Powiem Wam, że przy tym wszystkim (wojna,inflacja,stopy %,przykrych spięć z rodziną) to forum/i zakupki czy filmiki na YT sa taaaką przyjemną odskocznią od stresów dnia codziennego, dziękuję

---------- Dopisano o 10:48 ---------- Poprzedni post napisano o 10:47 ----------



Ha! Dobre wieści, bo ja jeszcze nie rozpakowałam a już się trochę negatywnie nastawiłam...
Ja kupowałam także okulary więc opakowanie myślę że kartonik, przy kosmetykach jest wybór torebki albo woreczka.
A woreczek fajny? w sumie nie wiem na co mi on ale może go chce
Woreczek fajny, nawet spory, ale też nie wiem co mogłabym z nim zrobić i do czego wykorzystać . Nie zmienia to jednak faktu, że lubię takie zbędne gadżety i doskonale Cię rozumiem, że chcesz (mogłabyś chcieć ) tylko dla samego faktu posiadania .

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
U mnie chyba wypada cieplej bo ja opalona . Ale u mnie to na plus, wole zdecydowanie cieplejsze tony, no ciekawa jestem jak na skorze wyjdzie, w piatek wypróbuje
To chyba jest właśnie dowód na tę jego transparentność - na każdej skórze będzie inny w zależności od kolorytu skóry.
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując