Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2022-04-03, 13:23   #4270
kreolkaa
Rozeznanie
 
Avatar kreolkaa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 953
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez brandie Pokaż wiadomość
Ja osobiście z Kamilem bym się średnio dogadała, bardzo mi przypomina zachowaniem znajomego ze starych czasów, imprezowy i rozrywkowy typ, od jednych znajomych do drugich i nie usiedzi w domu. Adam jest tajemniczy i zamknięty w sobie, sama nie wiem co o nim sądzić. Piotrek mi się wydaje sympatyczny i mnie akurat póki co jakoś nie razi jego zachowanie względem Doroty, bo ja też jestem przylepą. Nie dobrali się po prostu.
Z wyglądu żaden mi się nie podoba.
Podróże beznadziejne, gdyby wysłali ich w jakieś fajne miejsca to byłoby co oglądać, a nie deszcz i pizgawicę nad polskim morzem albo hotel po środku niczego.
Dla mnie z charakteru najfajniejszy jest Kamil - choć pewnie za bardzo imprezowy. Może za kilka lat się wyszumi i uspokoi Podoba mi się też inicjatywa i power do działania Ja też za długo nie usiedzę w jednym miejscu, a na wyjazdach to już w ogóle

Adam choć absolutnie nie jest w moim typie to trzeba przyznać, że ma coś w sobie. Na ten moment nie mam zdania na temat charakteru

Piotr w teorii najbardziej w moim typie wizualnym, ale niestety podoba mi się najmniej. Strasznie trąci desperacją i pierdołowatością, a ta nachalność i ślinienie się na Dorotkę to dramat

Wniosek - nie ma co patrzeć na swój typ

Cytat:
Napisane przez lulka19 Pokaż wiadomość
Ja myślę, że w typie Kamila bardziej by była siostra Agi, niż ona sama. Jej siostra ma taki bardziej kobiecy styl. Na niekorzyść przemawia też fakt, że Agnieszka jest o dwa lata starsza od Kamila.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak, siostra Agi widać, że lubi o siebie zadbać i taka bardziej rozrywkowa się wydaje Agnieszka pewnie będzie 'matkować' Kamilowi. Rodzinka zadowolona, bo chłopakowi dobrze to zrobi, ale czy on będzie zadowolony? Niektórzy faceci lubią mieć spokojne żony (a rozrywki potem szukają na boku)
kreolkaa jest offline Zgłoś do moderatora