Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Przyszłam się wyżalić, bo nie mam komu
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2022-05-28, 12:25   #213
kocia_lapka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 1 365
Dot.: Przyszłam się wyżalić, bo nie mam komu

Cytat:
Napisane przez Ninanina88 Pokaż wiadomość
Mój mąż w pewnym czasie był na wielu rozmowach i absolutnie nikt go nie zapytał o zainteresowania, gadali o pracy, o poprzednich projektach i już tu dało się wyczuć czy jest flow. Nie było pytań o to co robi w wolnym czasie czy jak sie odstresowuje bo w sumie to jego życie prywatne i on też nie miałby ochoty o nim opowiadać obcym ludziom. A mimio to rozmawiało im się bardzo fajnie bo mąż jest kontaktowy i sympatyczny. A przede wszystkim zaangażowany mocno w, swoją pracę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bo to też zależy od osoby. Są osoby, z którymi łapię kontakt przy pytaniach technicznych, a są osoby bardzo zachowawcze, mało kontaktowe, które sprawiają słabe wrażenie, dlatego np. pytanie o zainteresowania pozwala się nieco rozgadać i czasami złapać ten kontakt, którego się nie udało złapać wcześniej.

Ja w tym momencie na rozmowach o pracę również nie jestem pytania o zainteresowania, nawet o rzeczy techniczne, ale to wynika z mojego doświadczenia i z tego, że firma nie znajdzie na rynku wielu kocichłapek. Jednak w przypadku osób o popularnych profesjach, małym doświadczeniu, to w większości przypadków kandydaci pod kątem technicznym są podobni i nie da się wybrać tylko na podstawie tego. Więc luźne pytania pomagają podjąć decyzję

Edytowane przez kocia_lapka
Czas edycji: 2022-05-28 o 12:28
kocia_lapka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując