Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Listopadowe Mamy 2022
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2022-06-27, 15:57   #683
Kokosaneczka
Zakorzenienie
 
Avatar Kokosaneczka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 7 747
Dot.: Listopadowe Mamy 2022

Cytat:
Napisane przez FitPleasure Pokaż wiadomość
Jak sie czujecie w te upaly? Ja przez pol dnia siedze przy zaslonietych oknach, z wlaczonym wiatrakiem, a z domu wychodze dopiero popoludniami [emoji23] nie czuje sie zle, ale na pewno bardziej odczuwam temperature w ciazy i szybciej sie mecze. Co do piersi, to od jakiegos czasu nie sa juz takie napompowane i obolale i w sumie po domu moge chodzic bez stanika jest tez dodatkowy plus, bo na wakacje moge zabrac swoje stare stroje kapielowe [emoji2] jeszcze kilka tygodni temu jak je mierzylam, to cycki doslownie sie z nich wylewaly [emoji23]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nienawidzę takich upałów. Siedzimy z córą w domu przy wiatraku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:57 ---------- Poprzedni post napisano o 16:56 ----------

Cytat:
Napisane przez meggie94 Pokaż wiadomość
Ja mam w domu grobowiec - zasłoniete wszystkie zasłony, wiatrak, leżę z nogami w górze, jestem mocno spuchnięta. Byłam przerażona, bo nie mogłam ściągnąć obrączki, ale dziś po wielu mękach, moczeniu w lodowatej wodzie, potem w oleju, w bólu i siny palec, ale w końcu się udało….

Dziś byłam na połówkowym usg, z małą księżniczką wszystko dobrze, lekarz mówi, że nie ma się do czego przyczepić, serducho piękne i jak dzwon, waży już 511g i dziś w końcu pokazała buźkę, mamy piękne zdjęcie 3D [emoji3064][emoji7] Dziś u lekarza było mi mega słabo, okazało się, że mam ciśnienie 83/69, lekarz zerkał tylko na mnie czy nie mdleje [emoji85]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Pięknie rośnie [emoji173]️
Ale faktycznie niskie ciśnienie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
04.01.2015 r.
16.07.2017 r.
29.06.2019 r.
Kokosaneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując