Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Schudnę w 2022
Wątek: Schudnę w 2022
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2022-07-10, 09:48   #2045
_hiver_
Kobieta zimowa
 
Avatar _hiver_
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 2 098
Dot.: Schudnę w 2022

Cytat:
Napisane przez Michalina83 Pokaż wiadomość
Cześć Hiver
Ja też się przestałam udzielać, bo temat trochę podupadł. Życie powodzenia z poprawieniem wyników badań, bo to chyba najważniejsze.

My chorowaliśmy. W zasadzie nadal mnie trochę trzyma. Syn przyniósł katarek i rozeszło się nie dość że po wszystkich to jeszcze na zapalenie zatok. Mój covid 3 miesiące temu w porównaniu z tym to był pikuś.

U mnie waga stoi, ale jestem zadowolona z tego już że stoi w miejscu.

My ostatni miesiąc staraliśmy się nie kupować tylko jedliśmy to co w szafkach i w lodowce. Trochę upłynniam zapasy. W zasadzie dokupowaliśmy tylko owoce, warzywa wędlinę czasami i trochę pieczywo. Mąż się zbuntował i nie chce piec w tym piekarniku więc chleb robię tylko jak mam 1 i 3 zmianę. Bardziej teraz robimy pizze. Dzieci chętniejsze do jedzenia. Ostatnio też folguję z dietą. Nie to że jakoś wracam do nawyków ale od czasu do czasu pozwalam sobie na cukierka czy coś poza gorzką czekoladą. Najlepsze jest to że cukierki które kiedyś uwielbiałam typu Grześki Jamajka, Kasztanki zwyczajnie mi nie smakowały już. Po prostu czuję w ich smak utwardzonych tłuszczy i to jest ble, przestałam je jeść sama z siebie i już mnie nie ciagnie. Toleruję tylko krówki ze starych przyzwyczajeń.
Teraz jemy więcej owoców i warzyw. Sezon się zaczął więc idzie to jakoś naturalnie.

Musze wrócić do robienia koktajlów.
Cześć Michalina
Dziękuję, mam nadzieję, że dam radę, muszę. Dziś po odstawieniu cukru mam silny ból głowy, ale niedługo zjem śniadanie (chleb z niskim indeksem glikemicznym, chudy twaróg i warzywa), staram się też stosować IF czyli jeść w ciągu 8-9 h, a przez 15-16 h nie.
Z tymi chorobami to końca nie widać , u nas też 2 tygodnie temu byliśmy chorzy, córka przyniosła wirusa z ostatnich dniach szkoły, a potem ja z pracy, bardzo mnie rozłożyło, też m.in. zatoki, brałam sinupret i inne leki, steryd do nosa, inhalacje.
Ostatnio w ramach słodyczy córce upieklam jogurtowe muffinki z truskawkami a wczoraj pizzę (robię ze 2-3 razy w miesiącu).
Wczorajsze zakupy nieudane, tzn. nie było tego, co chciałam. Jutro kupię świeższe owoce, też do koktajlu.
__________________
📚 79/75 w 2023
109/100 w 2022
104/100 w 2021

_hiver_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując