Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2022-07-17, 10:00   #789
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. III

Cytat:
Napisane przez karawanna Pokaż wiadomość
Hej, średnio raz w tygodniu używam podkładu i pudru. Miesiąc temu mniej więcej nałożyłam świeżo kupiony podkład All Covered z Inglota, którego nie używałam nigdy wcześniej. Gdy wróciłam z pracy i przejrzałam się w lustrze zobaczyłam, że powchodził mi we wszystkie pory na twarzy oraz zmarszczki i zebrał się dookoła ust, w kącikach oczu itp, nie był ewidentnie rozłożony równomiernie. Wyglądało to bardzo źle. Nigdy wcześniej nie spotkało mnie nic takiego. Założyłam, że to wina nowego podkładu i wróciłam do mojego sprawdzonego i używanego od dawna Face Finity z Max Factor. Jakież było moje zdziwienie, że stało się dokładnie to samo. Nie mam pomysłów, dlaczego się tak dzieje, wydaje mi się, że nie zmieniłam pielęgnacji twarzy. Jedyna nowa rzecz, to wieczorem nakładam pod krem serum z witaminą C. Czy ktoś może byłby w stanie coś doradzić?
Raczej chyba nie-rano przecież myjesz twarz wiec to co nałożyłas wieczorem nie ma wpływu na podklad
Ja mam tak że w zależnosci od dnia ten sam podkład potrafi wyglądac super a innego źle-nie wiem od czego to zależy, ale ja zmieniam podkłady w zależnosci jak moja skóra wygląda (bardziej przesuszona, zaczerwieniona, po jakimś zabiegu itp)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując