Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2022-07-26, 14:08   #1177
26cabbdd88f595c38f9b7f8139ef1472f28f75bc_65628a8226dae
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 3 731
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. VII

Cytat:
Napisane przez Jacqueline27 Pokaż wiadomość
Aż odświeze i zapytam czy to ozm czy moja terytorialność i lekka niechęć do dzieci

Odwiedziny pary z rocznym dzieckiem.
I owo dziecko przez 1.5h przy akompaniamencie rodziców
- wylało na panele miskę z psia woda
- zabierało psu zabawki ( tutaj na szczęście moj pies nie był nerwowy ale to schroniskowiec wiec zabawki są dla niego ważne) jak się dziecku zabrało psia zabawkę ( wiadomo ze osliniona) i dało własna to ryk niemiłosierny
- otwieranie szafek i wyciągnie z nich rzeczy ( w różnych miejscach)
- próba wejścia na ławę w salonie ( rodzice radośnie obok ojjj chce wejść na ławę i uśmiech rodziców)
- położenie się w naszej sypialni. Bez mojej zgody czy nawet pytania. Poszła matka z dzieckiem się położyć w sypialni na łóżku ( hmmm nie wiem dla mnie moje łóżko w sypialni to sprawa intymna)
- balkon specjalnie był zamknięty i żaluzje zasłoniete bo pranie wisiało na balkonie. To weszli na balkon i zdejmowali dla dziecka 2 spinacze. Hmm jakoś nie mam ochoty żeby znajomi oglądali moje majtki jak się susza


Ogólnie po ich wyjściu mieszkanie wyglądało jak po małym tajfunów. O innych szkodach nie wspomnę, niektórym udało się zapobiec : Np rozwalaniu jedzenia na biały dywan bo dziecko wypluło [emoji3525]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ale ty na to patrzyłaś czy jak? Bo powinnaś powiedzieć; nie dawajcie ( rodzice) im tych zabawek, nie chce żebyście spali na moim łóżku itp. A dziecko jak dziecko. Problem jest w rodzicach.
26cabbdd88f595c38f9b7f8139ef1472f28f75bc_65628a8226dae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując