Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ponowne starania po T. cz.III
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-08-02, 10:04   #3504
moli2iii
Zadomowienie
 
Avatar moli2iii
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 1 228
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

Cytat:
Napisane przez Kaaach Pokaż wiadomość
Moli2ii my dawaliśmy koło 12-13 kropel Sab simplex na łyżeczkę , nie rozpuszczalismy w wodZie itd

Trzymajcie za mnie kciuki dziewczyny poprzednia moja cytologia wyszła zła teraz robiłam powtórkę we wtorek mam nadzieję że będzie wynik i wszystko będzie dobrze. Póki co podejrzewają HPV coś tam lekarz wspomniał o raku szyjki .... Tak patrząc na mój organizm okresy itd no to coś tam się dzieje.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

jeju trzymam kciuki bardzo mocno by było wszystko dobrze

---------- Dopisano o 10:04 ---------- Poprzedni post napisano o 10:02 ----------

Cytat:
Napisane przez patzi88 Pokaż wiadomość
Dziewczyny muszę sie wyżalić gdzieś, po porodzie pisałam że nasz Maks ma skrzywiona nóżkę, wmawiano nam że to ułożeniowe i wystarcza ćwiczenia. Za nami ortopeda, fizjoterapeuta, ćwiczenia domowe. W efekcie znalazłam polecanego na Śląsku ortopede który zna się na wadach stóp, byliśmy w piątek wieczorem na wizycie u niego, zdiagnozował stope jako końsko szpotawą, która wymaga zakładania min.5 gipsów w tygodniowych odstępach, następnie być może zabieg przecięcia ścięgna Achillesa, a później jeszcze jakieś szynowanie do 5 roku życia [emoji29] normalnie masakra, mam nadzieje że już nic więcej nie wyjdzie, bo się zaczynam bać o ten mój kariotyp.

W każdym razie lekarz kazał nam sie staeić jjtro o 8 w szpitalu na jego dyżur na założenie pierwszych gipsów ale ze skierowaniem do poradni ortopedycznej dla dzieci i że skierowanie mamy załatwić na nocnej opiece.

Wróxiliśmy niedawno od pediatry z opieki weekendowej, powiedziała że ona takich rzexzy nie może wystawić, po dłuższej wymianie zdań i straszeniu policja wróliśmy do domu. Najgorzej że jutro nie będziemy mogli rozpoczac leczenia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Boże,co za kraj :/ przytulam oby jak najszybciej udało się rozpocząc leczenie
moli2iii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując