Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2022-08-07, 16:52   #3960
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Cytat:
Napisane przez Monia284 Pokaż wiadomość
Znalazłam to z tego linku : https://www.izamichalewicz.pl/post/r...kontra-podcast

Trochę racji widzę, za duża inspiracje może. Jednak dużo też naciąganych rzeczy i fragmentów gdzie po prostu Monika ujęła to inaczej a reporterka w niektórych fragmentach po prostu obraża podcasterke że Np po co wspomina o tym czy o tym - jak przecież to oskarża ja o plagiat a nie uprawnia jej to do oceny podcastu bo to już każdy oceni czy podoba mu się czy nie. Myślę że gdyby Monika wspomniała że książka Michalewicz była duża inspiracją i powiedziałaby o tym w podcascie to może afery by nie było. Pokazałaby że to nie jest efekt jej ciężkiej pracy jedynie a że skądś czerpała.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zgadzam się, że te przytyki są nie na miejscu - nie żebym ja inaczej oceniała podcasty Moniki, bo oceniam je podobnie, ale pytanie - po co silić się tutaj na złośliwość? Natomiast z drugiej strony wszyscy jesteśmy po prostu ludźmi i rozumiem też frustrację, że nie dosyć, że ukradziono jej pracę, to w dodatku Monika się wszystkiego wypiera.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując