Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zara, NK, wyprzedaże + OT
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2022-08-16, 16:23   #4359
Sanna7
Przyczajenie
 
Avatar Sanna7
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 20
Dot.: Zara, NK, wyprzedaże + OT

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Moje paczki powinny przyjść we wtorek wiec tez będę widzieć, czy można wyjąć.

Tam przy tym paczkomacie był wczoraj stos kopert i pudelek- istny raj dla poszukiwaczy danych osobowych

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W piątek ok. 15 otrzymałam wiadomość, że awaria automatu usunięta, w sobotę jak piszesz automat był czynny. Ja dziś dzwonię z pociągu na infolinię a tu kobieta mówi mi, że przed weekendem dostali informację, że automat ma awarię i że jeszcze awaria nie odwołana... [emoji15] więc zrezygnowałam z dalszej podróży[emoji31]. Nie zdziwię się jeśli jadnak automat dziś będzie czynny, w każdym razie powodzenia[emoji4]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:55 ---------- Poprzedni post napisano o 15:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Sanna7 Pokaż wiadomość
Dziękuję ☺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Daj znać czy się udało[emoji18]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:08 ---------- Poprzedni post napisano o 15:55 ----------

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Moje paczki powinny przyjść we wtorek wiec tez będę widzieć, czy można wyjąć.

Tam przy tym paczkomacie był wczoraj stos kopert i pudelek- istny raj dla poszukiwaczy danych osobowych

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czyli musiał znowu pod koniec soboty się zepsuć, nie wiem jak trafić między awarie. Mam prośbę, jak Ci się uda, to napisz to zaraz popędze, bo akurat mi zależy na tych rzeczach[emoji120]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:15 ---------- Poprzedni post napisano o 16:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Moje paczki powinny przyjść we wtorek wiec tez będę widzieć, czy można wyjąć.

Tam przy tym paczkomacie był wczoraj stos kopert i pudelek- istny raj dla poszukiwaczy danych osobowych

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak długo pisałam, że nie zauważyłam tego co napisałaś, przykro mi, może faktycznie lepie wcześniej dzwonić na infolinię, pod warunkiem, że przepływ informacji szybki...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:21 ---------- Poprzedni post napisano o 16:15 ----------

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Paczkomat znowu nieczynny...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak długo pisałam, że nie zauważyłam tego co napisałaś, przykro mi, może faktycznie lepie wcześniej dzwonić na infolinię, pod warunkiem, że jest szybki przepływ informacji ...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:23 ---------- Poprzedni post napisano o 16:21 ----------

Przepraszam za ten spam🤭

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sanna7 jest offline Zgłoś do moderatora