Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - specjalista na forum!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-09-09, 08:27   #21
rzata
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6
Dot.: specjalista na forum!!

W ubiegłym roku po powrocie z wczasów w Grecji pojawiły się na moim ciele maleńkie chrostki z takimi jakby ropnymi czubeczkami (może nie tak dosłownie ropne)takie ostre czubki.Zdecydowanie zaobserwowałam,że pojawiło się to na skórze po kąpieli w hotelowym basenie.Zgłosiłam się do Pani Dr Dermatolog. Rozpoznała (o ole pamiętam)jakieś zapalenie skóry i powiedziała,że dobrze,że się zgłosiłam w porę bo chrosteczki rozniosłyby się na całe ciała (a tak były tylko na plecech)Leczenie było bardzo długi antybiotykiem.Chrosteczki zniknęły.
W tym roku też byłam na wczasach ale nie kąpałam się w basenie jednak po powrocie znów pojawiły się takie same małe ostre chrosteczki.Poszłam do lekarza i dostałam maść - Laticort krem-0,1%.Pani dr nie była zbyt rozmowna i powiedziała tylko,że po 2 tygodniach powinno przejść.W aptece powiedzieli mi,że ta maść to są jakieś sterydy.
Czy bez obaw mogę ją stosować? Czytałam różne opinie na temat stosowania sterydów w dermatologii i mam trochę stracha.
Jeżeli Pani dr byłaby tak dobra i coś bliżej mi powiedziała na temat stosowania tej maści będę bardzo wdzięczna.Tym bardziej,że w opakowaniu nie ma żadnej ulotki.
rzata jest offline Zgłoś do moderatora