Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy styczniowe 2023
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2022-10-03, 13:32   #306
AnnMaDykes
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-09
Wiadomości: 5
Dot.: Mamy styczniowe 2023

Cześć Dziewczyny!

Jakiś czas temu podpytywałam Was o wanienkę na stelażu - czy polecacie jakaś konkretnie, a może jakiejś totalnie nie polecacie. Dziś przyszła do mnie wanienka od Chicco cuddle&bubble, na która się finalnie zdecydowałam i chciałam się podzielić pierwszymi wrażeniami, gdyby któraś tez była na kupnie.

Wanienkę składa się szybko i intuicyjnie (złożyłam sama!), co przy tzw. baby brain, to już jest jakaś zaleta. Przewijak sprytnie i łatwo się nakłada na wanienkę dosłownie jednym ruchem (i jest wykonany z takiego śliskiego materiału, co pozwoli utrzymać go w czystosci). Cała wanienka ma regulowana wysokość, co powinno uchronić nas przed bólem pleców. Ma tez kółeczka, co ułatwi przemieszczanie i oczywiście te dodatki, o których była mowa, typu pojemniczki na kosmetyki, półka na przybory kąpielowe, miejsce na słuchawkę, korek i wężyk. Po złożeniu zajmuje stosunkowo niedużo miejsca, więc reasumując zapowiada się bardzo w porządku, ale wiadomo - praktyka dopiero to zweryfikuje. Póki co jestem na TAK!
AnnMaDykes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując