Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 66
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-10-04, 08:44   #3012
meliandra
Zakorzenienie
 
Avatar meliandra
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 6 222
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 66

Cytat:
Napisane przez beatiska Pokaż wiadomość
Czy kalosze są wygodne? Da się w nich robić spacer ok 2,5h?

Lepiej krótsze za kostkę, w połowę łydki, czy do kolan?
Polecacie jakieś marki/modele konkretne? W ogóle to panuje jakaś moda w kaloszach?

Sent from my SM-G970F using Tapatalk

Wg mnie nie. Są twarde, gumowe przez co poci się w nich noga i ogólnie jak dla mnie nie za wygodne na dłuższe trasy. Często potrafią obetrzeć.


Cytat:
Napisane przez beatiska Pokaż wiadomość
To chyba odpuszczę temat, chciałam na spacery w brzydka pogodę.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk

Kup sobie buty trekkingowe. Fajnie się sprawdzają na deszczową pogodę


[1=08c7cbc1c0d531be9e51934 d16bbb4732386b516_63def18 200ca5;89369115]Przyjęłybyście ofertę pracy +50% wynagrodzenia netto, ale przy następujących założeniach:

1. Już teraz zarabiacie dobrze (chociaż podwyżki nie pokrywają inflacji) i możecie sobie pozwolić na w miarę konfortowe życie. Czyli to raczej kwestia, ile odłożycie albo zainwestujecie a nie czy stać was będzie na odkręcenie kaloryferów.

2. W obecnej pracy nie jesteście tak długo. W przeszłości zmieniałyście pracę dosyć często i często jesteście o to pytane na rozmowach. Część firm was przez to odrzuca.

3. Chodzi o obecną sytuację gospodarczą, czyli możliwe, że nadchodzi kryzys. Trochę strach wypowiadać pracę.

Praca podobna to tego, co obecnie robicie - raczej mniej niż więcej odpowiedzialności. Kurde, wiem, że problem jaki wielu chciałoby mieć, ale nie zmienia to faktu, że nie wiem co zrobić.[/QUOTE]


Skoro masz zarabiać o połowę więcej niż teraz, to ja bym się nie zastanawiała.
__________________
🍀🍀🍀🍀🍀
meliandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując