Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2022-10-05, 09:08   #755
panna_marzanna
Przyczajenie
 
Avatar panna_marzanna
 
Zarejestrowany: 2022-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 22
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

Jeśli chodzi o ubrania, to najchętniej kupowałabym tylko stacjonarnie, bo jestem zwolenniczką przymierzania przed zakupem, ale chęć oszczędności czasu często jednak wygrywa.

Obuwie - tu tak samo, ale kiedy kupuję przez Internet, to zwykle www.zalando.pl, www.eobuwie.pl - czasem zakup jest trafiony, czasem nie, ale co do samych sklepów nie mam zarzutów i dobrze się z nich korzysta.

Chętnie i często kupuję za to online dodatki i biżuterię. Ostatnie odkrycie to sklep www.Perlove.pl - mają piękną srebrną i pozłacaną biżuterię (np. łańcuszki z kamieniami, których jestem fanką), starannie wykonaną i dobrej jakości. Mogę polecić.

Chętnie kupuję też na www.allegro.pl, ale z reguły jakieś mniejsze rzeczy, np. rajstopy czy skarpetki.

Sportowe - tu przede wszystkim www.decathlon.pl - od butów do biegania czy w góry po codzienną odzież.
__________________
Zawsze po słonecznej stronie!
panna_marzanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując