Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - DermaPen stamp MyM
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2022-10-16, 09:05   #963
Caro_Carolla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 450
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cytat:
Napisane przez Mija62 Pokaż wiadomość
Mam ten krem. Jest super.

Jeżdżę do mojej kosmetyczki, tzn przez wakacje miałam przerwę, teraz miałam wrócić, ale poczytuje Was i mam już w koszyku na allegro ten dr pen 8 za 399zł
U tej kosmetyki robię dermapen z kwasem biorepell, za zabieg płace 350 zł i wyglada to tak że wpierw nakłada mi ten kwas, potem dermapen i jeszcze raz kwas.
Piecze niemiłosiernie, za każdym razem zastanawiam się, po co ja to robię (blizny po trądziku) i obiecuje sobie, że to ostatni raz cierpię tak, ale zawsze wracam haha.
Teraz zastanawiam się nad kupnem tego urządzenia, kusi.

---------- Dopisano o 01:28 ---------- Poprzedni post napisano o 01:26 ----------



Według mojej kosmetyczki, takie ampułki po otwarciu można przechowywać do miesiąca (oczywiście szczelnie zamknięte).
Dziekuje. Wyjelam zawartosc igla to jest zamknete w miare szczelnie. Czytalam w necie procedure 2x1ml wmasowac, dermapen i kolejne 2ml ale to ogromna ilosc. Mi z ml zostal. Jestem baaardzo zadziwiona jak pieknie skora sie napiela. Czolo az blyszczy. Jak na 1 raz super efekt.
Moze sie tez troche blizna splyci, mam nadzieję. Nastepnym razem bede stosować na 2 razy. Dziekuje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:05 ---------- Poprzedni post napisano o 09:04 ----------

[QUOTE=ksiegowa10;89379936]Tak na kanale na You tube Budo Beaty to chyba 1 ml daje

---------- Dopisano o 08:50 ---------- Poprzedni post napisano o 08:21 ----------

Cytat:
Napisane przez Mija62 Pokaż wiadomość
Mam ten krem. Jest super.

Jeżdżę do mojej kosmetyczki, tzn przez wakacje miałam przerwę, teraz miałam wrócić, ale poczytuje Was i mam już w koszyku na allegro ten dr pen 8 za 399zł
U tej kosmetyki robię dermapen z kwasem biorepell, za zabieg płace 350 zł i wyglada to tak że wpierw nakłada mi ten kwas, potem dermapen i jeszcze raz kwas.
Piecze niemiłosiernie, za każdym razem zastanawiam się, po co ja to robię (blizny po trądziku) i obiecuje sobie, że to ostatni raz cierpię tak, ale zawsze wracam haha.
Teraz zastanawiam się nad kupnem tego urządzenia, kusi.[COLOR="Silver"]


Ja polecam na aliexpress kupiłam dr Pen M8 łącznie z 17 kartidżami za 349 zł a teraz są kodyrabatowe. Przesyłka 7 dni więc spoko.
Tez mam dr Pen z Ali, używam ponad rok i wszystko super. Kartridże osobno dokupilam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Caro_Carolla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując