Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Chce odzyskać rzeczy, po kilku miesiącach. Jak się zachować?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2022-10-24, 11:55   #257
a5b2f04c728b42871bc12f2c24211f88ae37ff8d_643f21343ae75
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2022-06
Wiadomości: 2 742
Dot.: Chce odzyskać rzeczy, po kilku miesiącach. Jak się zachować?

[1=f4dc90dff2e2b615c19266a 8122ebdaa1aaf3285_639bb50 290b9a;89388114]Kompletnie nic nie rozumiesz. Nadajesz znaczenie zachowaniu lub wydarzeniu odbierając je jedynie przez pryzmat własnych emocji lub ich braku. Może przykładem będzie prościej: czy jeżeli kogoś okradnę a ta osoba to oleje to sam czyn kradzieży ma wymiar neutralny lub dobry? To że Ciebie zdrada nie rusza nie znaczy że jej społeczny odbiór przestaje być negatywny. To jest zasadne z tego względu że w dużych grupach społecznych przyjęcie pewnych norm jest konieczne dla zachowania jej struktury.
A co do reszty to trochę Cię ponosi. To że dla kogoś rozstanie jest ciężkie nie oznacza że związek stanowił o jego wartości. Autorka po pierwsze została wystawiona na bardzo silny stres po drugie nie dostała możliwości domknięcia sprawy poprzez otrzymanie jasnego komunikatu co jest przyczyną zakończenia relacji. To znowu wywołuje dezorientację co w połączeniu że skumulowanym stresem może w konsekwencji doprowadzić do depresji. Serio miłoby było jakbyś przestała tak nachalnie umniejszać uczuciom innym. Niby piszesz o sobie ale w taki sposób który jasno sugeruje że jak ktoś za bardzo przeżywa rozstanie to chyba z nim coś jest nie tak.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

A to co Ty sobie dopowiadasz że co tam komu umniejszam, to już jest Twój problem. Ty za to z góry zakładasz, że zdrada to największe świństwo świata, plucie w twarz itd.
Nigdzie nie napisałam, że zdrada nie jest bolesna, a tym bardziej, że ją olałam - kolejne dopowiedzenie z Twojej strony i jawna manipulacja moimi słowami. Ewidentnie ponoszą Cię emocje w tym temacie, a mnie się nie chce z Tobą przepychać. Autorka tak czy siak postanowiła, że własność zwróci więc co Ty sobie myślisz na ten temat to jest już jakby nieistotne.

Wysłane z mojego SM-G780G przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 10:55 ---------- Poprzedni post napisano o 10:53 ----------

Cytat:
Napisane przez rejczeI Pokaż wiadomość
Dla mnie (zacytowane przez Ciebie) gadanie dla samego gadania. Nic nie znaczące banialuki. Takie same teksty nic jak zasługujesz na kogoś lepszego.

A czemu Ty projektujesz własną lekkość w temacie? Może nie o bycie aniołem chodziło tylko formę znieczulicy.
O znieczulica, jeszcze lepiej. Jak ktoś nie drze szat z powodu zdrady, nie wywala wszystkiego na śmietnik i jest w stanie to w jakiś sposób zracjonalizować, po to aby się nie udreczać i iść dalej to to jest znieczulica. Aha. Dobra. Nic Twój pogląd w moim życiu nie zmienia więc not my problem [emoji854]

Wysłane z mojego SM-G780G przy użyciu Tapatalka
a5b2f04c728b42871bc12f2c24211f88ae37ff8d_643f21343ae75 jest offline Zgłoś do moderatora