Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Clare Blanc
Wątek: Clare Blanc
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2022-11-03, 08:14   #846
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 325
Dot.: Clare Blanc

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Zgadzam sie z Toba. Ja tez jak chcialam dobrac podklad to posilkowalam sie tym watkiem, ale niestety sporo offtopow i tez napisalam do Clare , to tutaj pomoc w dobrze podkladu byla bardziej trafna.

A ten botox bieli? Bo tez czytalam recenzje, ze daje bardzo fajny efekt.

Ja kupilam podkład - nawet dwa odcienie - niestety od razu biga.Podkład po samym nalozeniu wyglada pieknie, fajnie bluruje pory , niesamowicie wygladza. Ale na mojej cerze jest okrutnie nietrwaly, bardzo brzydko schodzi, cera wyglada okropnie. Przy inych mineralach, a przetestowalam naprawde sporo firm , podklad utrzymywal mi sie caly dzien w pracy.

NAtomiast wet skin daje mi bardzo ladny efekt wlasnie takiej mokrej tafli. Z wet skin jestem zadowolona.

Ale ogolnie wydaje mi sie, ze podklady nadaja sie do suchej cery najbardziej. Ja mam mieszana w kierunku normalnej i niestety, podejrzewam, ze dlatego tak brzydko schodzi i slabo sie utrzymuje.
Botox zupełnie nie bieli i nie ma w ogóle bazy kolorystycznej , choć w opakowaniu ma cielisty kolor. Jest na maksa zmielony i te drobinki w porównaniu do wet skin to na prawdę taka perła, pył.Ja używam go minimalnie na bokach czoła i całej twarzy a na kościach policzkowych więcej -jako rozświetlacz. Jest w tym genialny, daje subtelny efekt , i jako jedyny produkt nie ma tej bazy kolorystycznej-ostatnio tyle natestowałam rozświetlczy i ciągle widziałam tą "bazę"(albo za jasną albo za ciemną).
Szkoda że nie dałam szansy wet skin, może za mało przetestowałam..
Mnie z kolei Clare zawiodło, kiedy chciałam dobrać podkład ciemniejszy od 640, z żółtą toancją, bo latem był ciut za jasny-nie doprosiłam się o radę.Tak samo jak ostatnio o swatche pudrów rozświetlających..Obiecuj ą i nic nie odpisują w efekcie...
Masz rację co do trwałości tych podkładów. Przetestowałam wiele ,ale w Clare urzekła mnie ta miałkość i "niewidoczność " podkładu-tylko mi to nie przeszkadzało jakoś, ale faktycznie znikał. Tylko u mnie bardzo subtelnie schodził, równomiernie. Miałam wrażenie że bardzo dbał o skórę-podobał mi się ten efekt,ale nie wiem czemu jakoś mi się odechciało tego pylenia i odeszłam od minerałów.Został mi jeszcze jeden prawie pełny i muszę sobie przypomnieć go
Widzę że w szale tych zmian w Clare mogą poznikać fajne produkty-np. korektor Eye Flash-super rozświetla okolicę pod okiem. Aż wczoraj zakupiłam duże opakowanie, bo teraz korzystałam cały czas z małej próbeczki i boję się że wycofają.
Kusi mnie nowa kolorystyka Botoxu-weszły jeszcze dwa -nude -bardziej żółty/złoty od tego obecnego i Sun Kiss. Ten nude wyglada ciekawie!
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując