Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część VI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2022-12-06, 17:05   #18
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

[1=7b876ccefd4157b39b86852 d237c1fcdcf44b9c3_6485007 1d5e54;89431434]Do pogrubionego - no właśnie ciekawa jestem tego "czucia". Chyba już to pisałam, ale wydaje mi się, że jeżeli ktoś nie czuje estetyki związanej z danym Etherealem, nie może być jego "posiadaczem". Ty czujesz resztę, którą przydzieliła Ci Olga?[/QUOTE]

Może to dotyczy mocno intuicyjnych osób, a ja do takich nie należę. Dla mnie widzę, że działa = mogę polubić.

Jakbyś mi postawiła to pytanie w różnych okresach życia, to mogłabym na nie różnie odpowiedzieć. Przerabiałam styl hipisowski (Bezkresny), dziewczęcy (głównie Baśniowy/Retro), klasycznie kobiecy (Kryształowy), rockowy casual (Wietrzny) i za każdym razem przykładałam się, żeby zadziałały na mnie, ale nie chciały, więc je porzucałam, ale gdyby nie systemy stylistyczne, to nie doszłabym do tego, dlaczego się tak dzieje. Ja ogólnie potrzebuje nazywania rzeczy i struktur, dlatego systemy stylistyczne są dla mnie zbawieniem.

Jedyne czego na pewno nigdy nie czułam, to wszelkie estetyki kojarzone jako seksowne, wampowe, co pewnie wynika w dużej mierze z tego, że jestem na spektrum aseksualności. Stąd też Karmazyn w ogóle mnie nie interesuje. Tylko tego czarnego szkoda
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując