Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Perfumy szukają nowego domu - zasady w pierwszym poście - część II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2023-01-03, 17:46   #617
_carlajna_
Her Worshipfulness
 
Avatar _carlajna_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: gazylion lat świetlnych od właściwej
Wiadomości: 3 106
Dot.: Perfumy szukają nowego domu - zasady w pierwszym poście - część II

Kilka buteleczek nadal szuka nowego domu

Kim Kardashian - Pure Honey - 100ml z minimalnym ubytkiem widocznym na zdjęciu - 80zł
Gres Lumiere Blanche - 100ml tylko testowana - 55zł
Gres Lumiere Rose - 100ml również tylko testowane - 55zł
Roberto Cavalli Florence - 30ml - ubytek widoczny na zdjęciu (produkt z kartonikiem) - 65zł
Van Cleef & Arpels Orchidee Vanille - pojemność początkowa 75ml, zużycie do oceny na zdjęciu (tester w szarym kartoniku) - 240zł
Escada Magnetism - pojemność wyjściowa 75ml (produkt z kartonikiem) - 110zł
Mauboussin Promise Me Intense - używany, pojemność początkowa 90ml (produkt z kartonikiem) - 65zł
Agent Provocateur L'Agent - pojemność flakonika 50ml (używany tester w szarym kartoniku) - obecnie waży 146g bez zawleczki, nie jestem w stanie "prześwietlić" go tak by podejrzeć dokąd sięga płyn, choć udało mi się to z klasykiem. Znalazłam informację na Fragrantice że pełen flakonik waży 151,7g - 65zł
Salvador Dali Dali Wild - 30ml, testowany (produkt z kartonikiem) - 15zł
Salvador Dali Sunrise in Cadaques - 30ml - użyty kilka razy (produkt z kartonikiem) - 20zł

Do cen proszę doliczyć koszt przesyłki paczkomatem - 15,69zł lub jeśli ktoś sobie życzy, mogę wystawić z przesyłką OLX.

Zapraszam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg flakoniki_1.jpg (101,1 KB, 60 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg flakoniki_2.jpg (79,5 KB, 75 załadowań)
__________________
Mój avatar - ... "I just can't bare to let a gorgeous guy like him out of my sight."
_carlajna_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując