Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2023-01-12, 08:31   #73
Aaneczkaa86
Zadomowienie
 
Avatar Aaneczkaa86
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 1 723
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Ciri32 Pokaż wiadomość
Pisze tutaj bo widzę że ktoś tutaj jest. Spokojnie chodziło mi tylko jak to właściwie jest w takiej sytuacji bo na internecie są informacje tylko jak ktoś pominie tabletkę. Chciałam zapytać czy dobrze zrobiłam nie schizuje ciążą ani nic. A no i czy może być tak że krewienia w sumie może nie być ? Bo gdy zaczynałam brać tabletki na początku okresu to po jego zakończeniu przez następny tydzień miałam brązowe plamienia które do 3 miesięcy stosowania mogą się pojawić. Pytam tylko bez schiz

Tak jak pisze lightangel, przeczytaj ulotkę. Nie musisz szukać informacji o wymiotach w internecie bo masz wszystko ładnie opisane w ulotce dołączonej do leku.

Maxim jest tabletką dwuskładnikową, u nas jej odpowiednikiem jest jeśli dobrze pamiętam Jeanin.

Przez pierwsze kilka miesięcy twój organizm będzie się przystosowywał do zwiększonej dawki hormonów. Te wymioty, o których piszesz też mogły być skutkiem ubocznym. Co do krwawień tu może być różnie nie ma schematu. Jest to sprawa bardzo indywidualna, jak dany organizm reaguje na tabletki. Możesz mieć początkowo plamienia między cyklami lub odwrotnie możesz np. nie mieć plamienia/krwawienia po przyjęciu 21 tabletek. To powinno się unormować do 3-6 miesięcy, maksymalnie do roku.

Jeśli pojawią się jakieś niepokojące skutki uboczne trzeba to skonsultować z ginekologiem.
Wcześniej pisałaś, że palisz. Przestałaś ?? Pamiętaj, że łącznie palenia z dwuskładnikową antykoncepcją to głupota.
__________________
Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich.
Aaneczkaa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując