Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy sierpień 2022
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-01-28, 09:37   #316
Anastazja3208
Zadomowienie
 
Avatar Anastazja3208
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 1 023
Dot.: Mamy sierpień 2022

Cytat:
Napisane przez Kasia9874 Pokaż wiadomość
U nas póki co w porządku! Zaczęłam chodzić z synem na basen, póki co nie jest zachwycony ale może mu się jeszcze spodoba. Przetrwałam jakoś regres snu czwartego miesiąca - to będzie trauma do końca życia

Anastazja, jak sobie radzisz z dwójką dzieci? Sama chciałabym mieć dwójkę ale zastanawiam się[emoji879]dalej nad najlepszą różnicą wieku. I wiadomo, trzeba rozpatrzeć inne czynniki, praca, fakt, że może nie udać się od raz itd..
U nas też jest w porządku mały dobrze się rozwija. Również szybko jak jego starszy brat . U nas nie ma problemu ze spaniem młody wstaje w nocy 2-3 razy

U nas różnica to 1 rok 8 msc. Niekiedy jest ciężko bo wiadomo jak to dwulatek etap buntu itp. ale młody jest bardzo opiekuńczy do brata i jak widzę ich relacje to wiem że to dobra różnica wieku.
Starszy opiekuje się młodszym przyniesie smoczek pampersa chce brać na rączki. Jak mały leży na macie to kładzie się obok niego i się z nim bawi trzyma za rączkę. Przynosi mu zabawki tłumaczy po swojemu a młodszy się śmieje i wodzi wzrokiem za bratem.


Wysłane z mojego 2107113SG przy użyciu Tapatalka
Anastazja3208 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując