Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Listopadówki 2021! Część III ;)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2023-01-29, 08:48   #1651
mikoma
Zakorzenienie
 
Avatar mikoma
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 4 043
Dot.: Listopadówki 2021! Część III ;)

Cytat:
Napisane przez jedytka1 Pokaż wiadomość
Cały tydzień chorzy byliśmy, więc ciągnęłam.kolejny tydzień zwolnienia.
Mam nadzieję, że do jutra Emilka wyzdrowieje i wróci do żłobka. W styczniu byłam 2 dni w pracy [emoji1787]


Co używacie do auta na zimę? Potrzebuje coś takiego co w domu zakładam i w aucie już jakoś mogę pasy założyć bez rozpinania tego. Póki co to kurtkę ściągam i zakładam. Przydałoby mi się takie coś najlepiej na lata, a nie na sezon bo w sumie się kończy [emoji23]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak na lata, to nie pomogę. Nosiłam się z zamiarem kupienia ponczo, ale któregoś razu wpadł mi w oko płaszczyk w Pepco, taki materiałowy, więc nie śliski i nie gruby, pasy normalnie da się docisnąć i nie zsuwają sie. I w tym jeździ. Pod spodem i tak zawsze ma sweter, długie body, więc raczej nie marznie.

---------- Dopisano o 08:48 ---------- Poprzedni post napisano o 08:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Lagun Pokaż wiadomość
Mikoma, wracam od przyszłego tygodnia już na full etat.
Ojciec idzie na rodzicielski na 6 tygodni i potem niania i klubik jak już się jako tako ogarniemy w nowej rzeczywistości. No misz masz, ale liczę na to, że się ułoży.

Chyba, że mi wręczą wypowiedzenie no to posiedzę w domu z chłopakami [emoji38]

Czy u kogoś panuje teraz nasilona mamoza? Boże już drugi dzień księciuniu totalnie nie schodzi z rąk. Bicepsy mam jak u pudziana [emoji1787]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Siedzimy razem w salonie, pytam ją gdzie mama, a ta mi prosto z mostu ciśnie, że TAM i pokazuje na drzwi wyjściowe ale wyjść na 5 sekund poza zasięg wzroku nie mogę, nawet do kibla za mną łazi. Z zasypianiem jest tak samo. Jak ojciec ją kładzie, to nie ma problemu, butla, całusek i papa i sobie sama zasypia. Ja muszę z nią siedzieć do końca.

A spodziewasz się wypowiedzenia czy to tylko taki żarcik?
mikoma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując