Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-02-05, 15:36   #2258
SandraBullock
Wtajemniczenie
 
Avatar SandraBullock
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Katowice/Graz(Österreich)
Wiadomości: 2 174
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24

Cytat:
Napisane przez SilverMist Pokaż wiadomość
Zamiast kremu arnika można dodać też balsam do ust jeżyna za 11,90 lub mini żel żurawina za 7,90. Chociaż to krem jest najbardziej opłacalny, bo przeceniony o połowę.
Zestaw malinowy wchodzi też do zakupów za 19,90 w koszyku. Tyle kosztuje rękawica pod prysznic, która nie ma zielonego punktu. I co ciekawe, druga taka sama wchodzi wtedy za grosz (to samo dzieje się z kosmetykami bez zielonego punktu). Czyli zamówienie byłoby za 39,82 zł.
A propos kubków i miniatur EDP, to one dalej są na stronie (przynajmniej w goldzie), tylko trzeba je wyszukać. Z zakładką było wygodniej. Np. zestaw kubek+żel też ładnie łączy się z ofertą na luty i tak samo można dodać do tego zestaw malinowy. Zamówienie wychodzi za 43,71 zł.

Wysłane z mojego Redmi 6A przy użyciu Tapatalka
Można też dodać 3 miniatury żelu żurawina i z kodem na luty będzie dodatkowe 200 pkt. Tak, te miniatury to też mam na stronie. Zamawiałam w grudniu Bloom in Love. W grudniu były dostępne jeszcze Evidence.
Ale kiedyś były jeszcze inne, z tej serii co Sel d'Azur albo Plein Soleil itd . I nie jako zielony punkt, więc można było kupić z rabatem. Albo w zestawie z kremem do rąk.

Ale dzięki za wiadomość o kubkach, bo może skorzystam 🙏
SandraBullock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując