Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Listopadówki 2021! Część III ;)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-02-23, 11:19   #1692
zielona hortensja
Rozeznanie
 
Avatar zielona hortensja
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Francja
Wiadomości: 866
Dot.: Listopadówki 2021! Część III ;)

A moje chodza w brudnych i poplamionych. Znaczy wiadomo, nie mowie o jakichs ekstremalnych sytuacjach, ale jesli np ubranie jest czyste z pralki i ma przebarwienie to ok. Jesli sa jakies drobne dziurki, taki wynikajace z lichosci materialu to tak samo.

Bo czesto jest to np ulubiona bluzka mojego starszego, a musicie wiedzec, ze mam w domu istnego fashion victim. On ma swoje ulubione ciuchy, w dodatku zmienia mu sie to jak w kalejdoskopie, wiec chetnie prze 2 tygodnie by chodzil tylko w jednej rzeczy, a potem juz nie. Juz mu czasami z kosza na brudy cos wyciagalam, bo jak brak tej jednej konkretnej bluzki grozil niemozliwoscia wyjscia do szkoly to priorytetem bylo wyjscie Kiedys dostalam w spadku taka kurtke zwykla z Decathlonu, kurde, tak sobie upodowal, ze prawie mu przyrosla do skory. Juz olac to, ze mu dziurki na rekawach zszywalam, ale te rekawy sie zrobily za krotkie w koncu i siegaly do polowy lokcia. Ale sie zaparl, ze innej nie bedzie nosil.

A od znajomych czasami dostaje w spadku ciuchy z jakimis drobnymi niedoskonalosciami i biore i nosza.

---------- Dopisano o 12:19 ---------- Poprzedni post napisano o 12:15 ----------

Cytat:
Napisane przez mikoma Pokaż wiadomość
Hej.
Jakich używacie pampersów na noc? Używam Pampers Pants Night, ale zaczęła bardzo przesikiwać i myśle nad zmianą. Rozmiar jest ok. Nie chcę żadnej Dady, Lupilu, mam złe doświadczenia. Babydream, Huggies- używałyście może?

---------- Dopisano o 11:03 ---------- Poprzedni post napisano o 11:02 ----------

Mnie to serio dziwi jak widzę na vinted powystawiane ubrania z plamami
A ja sie zastanawiam co zrobic z tymi wlasnie poplamionymi ciuchami bo wiadomo, nie sprzedam, ale chetnie oddam, bo serce by mnie bolalo jakbym miala wyrzucic. Przerazona jestem iloscia szmat jakie zalewaja ten swiat, a taki np body dla malych dzieci maja jakas plame od marchewki, ale material moze byc nadal w super stanie no i spokojnie moze posluzyc nastepnym. Ja dostalam od kolezanek pelno ciuchow, niektore mialy jakies tam niedoskonalosci, nosil starszy, nosila mlodsza i moga teraz dalej posluzyc. Przeciez nie wyrzuce.

A co do Pampersow- pansty sa generalnie mniej chlonne. Wiec moze poszukaj czegos innego. JA ostatnio kupilam 6 w Lidlu- bo Lidl ma dosc male rozmiarowo wiec wzielam 6- a tak liche ze ciagle te 6 przeciakaja.
__________________
Amor vincit omnia

Edytowane przez zielona hortensja
Czas edycji: 2023-02-23 o 11:33
zielona hortensja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując