Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - zbiorczy cz.3
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2023-02-23, 17:32   #577
Sayurihatun
Przyczajenie
 
Avatar Sayurihatun
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 18
Dot.: Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - zbiorczy cz.3

Odłożenie tabletek antykoncepcyjnych zalecił mi mój ginekolog. Uznał, że po 2 latach być może warto byłoby sprawdzić wyniki krwi, w tym testosteron, który zawsze uznawał, że mam za wysoki i z tego wynikają moje problemy z cerą. Brałam Izotek w czasie stosowania antykoncepcji, twarz była w powiedźmy niezłym stanie, chociaż nadal zdarzały się wypryski. 2 miesiące bez antykoncepcji, wszystkie problemy skórne wróciły. Po badaniu krwi wychodzi, że jednak mam testosteron w normie
Wysoce prawdopodobne, że w ogóle niepotrzebnie brałam te tabletki. Teraz mam jednak tak wielkie schizy, że zajdę w ciąże, że ciężko mi się bez nich obyć, więc pewnie wrócę do ich brania.
Jedyny plus odstawienia: brak cellulitu na udach, przy braniu vixpo miałam, widoczny przynajmniej, na jednej nodze, więc wyglądałam w ogóle nieszczęśliwie.

---------- Dopisano o 18:32 ---------- Poprzedni post napisano o 18:28 ----------

A, i zapomniałam dodać, że to co stało się z moim libido też jest jakaś pomyłka. Nie powiem, żeby z tabletkami antykoncepcyjnymi cierpiała na niesamowite obniżenie, ale po ich odstawieniu - mija drugi miesiąc, dosłownie nie myślę o niczym innym niż o seksie, ale jednocześnie panicznie boję się ciąży, więc mieszanka wybuchowa.
Sayurihatun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując