Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2023-03-20, 12:26   #3857
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 698
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość


A ten deo jaki ma zapach- słodki, czy bardziej owocowy?

Ciekawe czy perfumy z czasem stracą na intensywności zapachu? Czyli chyba ja powinnam odpuścić bo bym się zamęczyła. Dochodzę do wniosku, że perfumy nie są dla mnie...

A wiesz, że teraz w Hebe mają być kosmetyki La-Le? Na razie jeszcze u siebie nie widziałam.









Miałam olejek Avril ale w takim szklanym opakowaniu jak właśnie Nuxe- dla mnie za tłusty- zostawiał śliską warstwę co latem się nie sprawdzało.

Teraz mam jeszcze z zeszłego roku Hagi Wakacje na Bali- oczywiście kupiłam dla zapachu. Nie sądzę, żebym go zużyła przed końcem przydatności.
Deo jeszcze nie otwierałam, a mam dwa, bo jeszcze z Niyok wood, który również czeka na swoją kolej. Ale zamierzam otworzyć obydwa jak tylko wykończę obecnie używane, już blisko, dam na pewno o nich znać.
Zdecydowanie odradzam zakup w ciemno perfum, ten jaśmin wanilia cedr jest bardzo mocnym i słodkim zapachem, wyraźnie czuć jaśmin, lecz wanilia dominuje, a cedru mało co. Zapach jest trochę płaski, ale to moje osobiste odczucia. Ja jeszcze te perfumy będę testować i jeżeli będą mi przeszkadzać, to oddam mojej mamie, bo ona ma większą tolerancję, jeśli chodzi o słodkie zapachy, lubi takie, które mnie już duszą, do tego jest patriotką aż do szpiku kości. A te perfumy raczej nie wywietrzeją, nie mam pewności, ale kiler z nich niesamowity, na pewno kiedyś stracą na intensywności, ale zapowiada się to za długi długi czas.

O Hebe wiem, czytałam jakoś przedwczoraj, nie bywam zbyt często, bo mam Hebe kawałek od siebie, ale bardzo się cieszę, że będzie tam dostępne La-Le, na pewno będę korzystać, tylko obawiam się, że nie cały asortyment będzie dostępny. U mnie też teraz rozpoczęto budowę nowego centrum handlowego, zapowiada się ogromna inwestycja, bo jeszcze tam mają zrobić Castoramę obok, pewnie ze dwa lata miną, zanim go otworzą, ale już po cichu liczę, że będzie tam Hebe i Superpharm, bo tych dwóch sieciówek mi brakuje. Ostatnio będąc w Hebe widziałam ten peeling Cure i to w promocji chyba za 120,00 zł, cena regularna jest bardzo wysoka, ale nie skusiłam się, mam zapas peelingów. Bardzo lubię Hebe, przede wszystkim za to, że nie mają produktów kropka w kropkę z Rossmannem, oferta znacznie się różni, a promocje są kuszące.

Wysłane z mojego XQ-CC54 przy użyciu Tapatalka
__________________


Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2023-03-20 o 12:27
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując