Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2023-03-29, 19:05   #97
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez ceccylia_paladin Pokaż wiadomość
Mam wesele pod koniec kwietnia. Może trochę głupie pytanie, ale jak się ubrać? Nie mam nic odpowiedniego, muszę kupić sukienkę, ale myślę jaką. Jeszcze zimno może być wtedy. Jakąś na krótki rękaw + żakiet? Żakiet mam tylko czarny. Na długi rękaw? Jak się ubieracie w takich okresach?

Wysłane z mojego RMX3363 przy użyciu Tapatalka
Kombinezon i marynarka. Dla mnie to ostatnio super zestaw. Zwłaszcza, że mogę na to zarzucić trencz i jakiś szal. W nogi mi nie zimno. Poza tym jak już nogi mi się zmęczą to wskakuje w adidasy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:04 ---------- Poprzedni post napisano o 19:56 ----------

Cytat:
Napisane przez ceccylia_paladin Pokaż wiadomość
A myślicie że pasuje welurowa sukienka? Mam taką na ramiączkach, dopasowana, przed kolano, w granatowym odcieniu. Ładnie na mnie leży, ale nie wiem czy nie jest bardziej "zimowa"

Wysłane z mojego RMX3363 przy użyciu Tapatalka
Zależy od pogody, jakbyś do tego znalazła Pink marynarkę to myślę, że fajnie może wyglądać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:05 ---------- Poprzedni post napisano o 20:04 ----------

Cytat:
Napisane przez Misia452 Pokaż wiadomość
Gdzie kupię zestaw koc i poduszki, ale nie takie do sypialni tylko do salonu na narożnik. Wszędzie szukam ale widzę same narzuty,a ja potrzebuję koca(często jak leżę i oglądam tv to się przykrywam). Chodzi mi o to żeby to był komplet, ta sama kolorystyka.

Wysłane z mojego RMX3151 przy użyciu Tapatalka
Nie wiem, czy BRW nie widzialam[emoji848]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując