Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zagroda babuszki cz.3
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-04-23, 14:59   #72
Emmi123
4 pory roku i ja piąta
 
Avatar Emmi123
 
Zarejestrowany: 2021-12
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 7 174
Dot.: Zagroda babuszki cz.3

Annorl O tuż to! A nasza Lenifa ma potencjał. Dziś to już tak niekoniecznie ucieszyłabym się z takich roślinkowych prezentów , ale jeszcze parę lat temu jak najbardziej. Dziś przesadzam i kombinuję jak znaleźć miejscem tym, które w ścisku rosną . Borykam się obecnie z wieloletnią stagnacją roślin. Jedni, wywalają jak nie rośnie i wsadzają co inne, a inni tak jak jak, zostawiają i dosadzają ... i dosadzają... i jak jedno wreszcie ruszy, to nie wiem, ciągnie tę resztę? Bo wszystko nagle rusza, albo jedno za drugim i robi się gąszcz. Kolejną tujkę dojrzam, którą muszę przesadzić.

---------- Dopisano o 15:56 ---------- Poprzedni post napisano o 15:51 ----------

Nie wiem, czy to my po prostu skromnie żyjemy i skromnie jemy, ale nie odczuwam jakoś tak bardzo tych podwyżek spożywczych. Owszem cena oleju słonecznikowego skoczyła w górę, ale nie aż tak jak pokazują w reklamie, może gdzieś taka cena jest, ale to wina właściciela sklepu. Swoją drogą jak się eksportuje bo uprawa słonecznika w naszym klimacie się nie opłaca, to cena jest jaka jest. W każdym razie u nas nie jest to jakaś wielka wyrwa w budżecie. Może umiemy robić genialne zakupy?

---------- Dopisano o 15:59 ---------- Poprzedni post napisano o 15:56 ----------

Panowie zrobili sobie męski wypad. Siedzę i wypoczywam. Pusty dom i głośne indyki za siatką... nie do końca mam ciszę, ale za to cudną pogodę. Trochę popieliłam, ale tyle ile konieczność wymagała. Ściągało mnie ku sekatorowi, ale nie. Jablonka, którą MM ciął końcem zimy wypuszcza liście. Ciekawe jak będzie z jabłkami w tym roku.
Emmi123 jest offline Zgłoś do moderatora