Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.79
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2023-05-03, 15:17   #17
Natalie_Alex
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 1 201
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.79

[1=43f4c6e05089aac1c48e760 c19dfc261ffa43875_6583838 01b065;89570714]Treść usunięta[/QUOTE]

Same. W ogóle mam jakąś awersję do Windowsa i Microsoftu. Jako nastolatka robiłam animacje na komputerze we Flashu (oczywiście z Windowsem, bo wtedy tylko takie były w Polsce, a o Apple chyba nikt nie słyszał). Przeżywałam wtedy takie frustracje, obraz dosłownie dwoił się i troił, kiedy się zawiesił A czasami zawieszał się co chwila i musiałam czekać, żeby znów zaczął działać Teraz nie miałabym chyba takiej cierpliwości.

W ogóle, gdy teraz myślę, jak ciężko było zdobyć jakiekolwiek sensowne oprogramowanie na początku lat 2000, to aż chce mi się śmiać. Niby dowiedziałam się, że istnieje coś, co pozwoli mi tworzyć, to co mnie interesuje. Ale było w ogóle niedostępne, a jeśli już gdzieś było dostępne to kosztowało kilka tysięcy W końcu udało mi się ściągnąć piracką wersję z jakiegoś emule. Po czasie jakiś nauczyciel stwierdził, że ma to oprogramowanie, więc może mi to dać na płycie. Ale ta płyta też była przegrywana z innej płyty, jak się potem okazało Ludzie nie wiedzą jacy są szczęśliwi, że dziś mogą mieć wszystko za subskrybcję. Oczywiście, cena regularnej subskrybcji dla nastolatków to o wiele za dużo, ale mogą mieć chociaż jakąś ulgę uczniowską i korzystać z wszystkiego jak należy, a nie zgrywać coś z przegrywanej płyty.

Edytowane przez Natalie_Alex
Czas edycji: 2023-05-03 o 15:28 Powód: nie chcę dublować postów
Natalie_Alex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując