Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Starania o dziecko 2022 cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2023-05-08, 08:18   #3069
natkurka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2022-05
Wiadomości: 2 330
Dot.: Starania o dziecko 2022 cz.2

Wiem ze trzeba tyle kalorii wiec dobijam jakimis wonogronami etc. Nie wiem co mi jest ale na totanie nic nie mam ochoty.. o wodzie jak mi napisalas to wzielam sie od rana za sok malinowy od mamy z wodą.

Oska ale Alka tez nie idzie dobudzic. Noce sa dla mnie klopotliwe bo to walka z dzieckiem.. dzisiaj sie budzil co 2h ale tak to z Nim walczymy. Biore go przewijac i uzywam wtedy mokrych chusteczek zeby sie przebudzil i karmie. On juz odzyskal wage urodzeniowa ale dwie polozne i w Szpitalu mowili zeby mimo wszystko budzic dziecko. Powiedzialy ze mozna to wydluzyc do 4h ale wtedy bedzie jeszcze gorzej dziecko wybudzic. Ja narazie wybudzam wedlug zalecen. Jakbym tego nie robila to przespalby nawet cala noc.

Ja dostalam w prezencie od przyjaciolki Retinal od PH Doctor wiec bede wjezdzac z Nim na piersi i brzuch. Brzuch mi sie nawet wchlonal ale wlasnie jest taki jak „ lozko wodne” taka ulana klucha i bardzo wlasnie taka miękka ze jak naciskam to sie takie fale robia.
Mi zostalo jeszcze 7kg i stanelo. Teraz po pologu bede musiala sie wziac za siebie bo nie wchodze w zadne jeansy. Narazie tylko leginsy.
natkurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując