Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2023-05-08, 09:22   #3887
Persefona_12
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 973
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
Tak, maseczkę nadal lubię

***
Hej

wrzucam swoje ostatnie nabytki
Załącznik 7789305 Załącznik 7789306

Jestem w trakcie używania żelu Weledy Relax, jest boski, pachnie bardzo naturalnie, to dla mnie taka mała przyjemność każdego dnia , mam nadzieję, że pozostałe mnie również zachwycą

Czytam Was uważnie, czego dowodem jest kupiony polecany przez Korah peeling jabłkowy do ust Botame i polecany przez kaledonię balsam Clochee z ceramidami, których zapomniałam sfotografować

Pozdrawiam Was serdecznie

Krem do rąk Hagi- gdzie go kupiłaś? Nie wiedziałam, że jest taki

Cytat:
Napisane przez MariaFrancesca Pokaż wiadomość
Pytanko: jakie filtry przeciwsłoneczne polecacie? Wiem, że na pewno było [emoji85] ale przeszukałam swoje screeny i nic nie mogę znaleźć.

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
A jakiego szukasz- do ciała? do twarzy? spf 30? 50?
Ja z ostatnio używanych do twarzy to chyba najbardziej lubię 50. Miya. Lekki, łatwo się rozprowadza. Używam też kremu BB o nich. Lubię go, chociaż ma różne opinie. Nie sprawdziły mi się w ogóle do twarzy filtry: Eeny Meeny, Senelle i Manaslu. Ten ostatni jakiś taki tłusty, za bardzo mnie wyświeca. Eeny Meny miał konsystencję nie dla mnie- chyba za ciężka. Senelle- miałam wersję z pigmentem- porażka. Chętnie bym sięgnęła po emulsję Basic Lab, ale trochę drogawa.
Persefona_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując