Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Staraczki 2022 cz. 3
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-05-10, 07:29   #58
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Staraczki 2022 cz. 3

Cytat:
Napisane przez Oska87 Pokaż wiadomość
Mi to już w ogole nie podrodze. Niedosc ze nie lubię biegać, to przy każdej próbie zawsze coś. Raz np zgubiłam telefon (i nie znalazłam!). I zawsze mowilam ze to nie dla mnie. Za to właśnie pływanie to taaaak.
Niedosc ze dla kręgosłupa petarda to jeszcze w wodzie wiadomo nie czujesz ze się pocisk. Swego czasu na termach nad malta chodziłam typowo na sportowy basen [emoji2960] oj tak pływanie tak.
Pływanie jest super, ale już jednak koszt większy ze względu na bilety + na każde wyjście trochę czasu trzeba, bo dojazd, dojazd pewnie na godzinkę i później powrót. No i basen ma określone godziny otwarcia, a tu po prostu wychodzę, jak już bobasy zasną.


Cytat:
Napisane przez farfarae Pokaż wiadomość
Theali, podziwiam, ja nienawidzę biegać, ogólnie mam dobrą kondycję, ale ciężko mi się zmusić do nawet 5 minut biegu. Teraz w połogu to bieganie mi się wydaje śmiertelnym zagrożeniem [emoji23] Ja lubię pływanie i ćwiczenia z obciążeniem, energiczne i długie spacery (słucham podcastów i audiobooków i mi się nie nudzi), a przed i w ciąży bardzo się wkręciłam w pilates i jogę. Jogę chciałabym kontynuować po ciąży, ale zobaczymy, jak się uda. Wolę zajęcia zorganizowane niż ćwiczyć z youtube.
Zajęcia zorganizowane zdecydowanie mają swoje plusy, ale logistycznie byłyby dla mnie trudne do ogarnięcia [emoji6] Do jogi mnie nie ciągnie zbytnio, próbowałam kiedyś. Przed pandemią chwilę chodziłam na power bike i to było super [emoji1] Na pewno w grupie i z instruktorem byłam w stanie narzucić sobie wyższą intensywność, niż sama.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
theali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując