Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Starania o dziecko 2022 cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2023-05-10, 12:41   #3086
Frenchien
Rozeznanie
 
Avatar Frenchien
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 741
Dot.: Starania o dziecko 2022 cz.2

Cytat:
Napisane przez maja5433 Pokaż wiadomość
Dzieki Kochane za odpowiedzi.
ta butelke musze znalezc, w zyciu o niej nie slyszalam

dobrze mysle ze przygotowanie krocza do porodu to:
- masaz krocza od 34 tc
- herbatka z lisci malin od skonczonego 36tc
- wiesiolek dopochwowo od skonczonego 36tc

ah i wy ten wiesiolek aplikowalyscie dopochwowo w kapsulkach? obojetnie jakie mozna czy trzeba na cos zwrocic uwage przy zakupie?
Z tymi terminami to bardzo różnie.
Mi urofizjo powiedziała żeby masaż krocza robić od 34 tc 3x w tygodniu, a od 36tc codziennie. Podobnie ćwiczenia rozciągające pachewiny itp oraz rolowanie krocza. Aktualnie mam 36+1 i masaż robiłam może z 6 razy wcześniej no i od 3 dni codziennie robi mąż.
Codziennie od 3 tygodni wsmarowuję po kąpieli olejek migdałowy w całej okolice intymne. Staram się codziennie też wykonywać ćwiczenia ok 30-60 min ćwiczeń miednicy, pachwin, duża piłka itp. takie typowo pod poród.

Wiesiołka aplikuje dopochwowo wieczorem + łykam 2 tabletki wieczorem. Położna radziła żeby łykać 2x2, a nie aplikować na ale ja bardziej wierzę w aplikacje [emoji16]

Daktyle łykam od tygodnia po 6 dziennie - tak radziła położna

Herbatki pije 3 filiżanki dziennie od tygodnia

Zaczynamy też współżyć ale tutaj mieliśmy przerwę ze względu na niedyspozycję męża.

Nie wiem czy cokolwiek to da ale nie chcę zastanawiać się później że mogłam robić a się nie chciało.

Dość mocno wierzę w to nawilżanie olejkami, widzę po całym ciele że odkąd do kąpieli dodaje olej ze słodkich migdałów + wmasowywuje na wilgotne ciało to nie mam już problemów z suchą skórą i jest miękka. Myślę, że okolice intymne podobnie tj. pomogę im trochę tym natłuszczaniem.

Wysłane z mojego M2101K6G przy użyciu Tapatalka
Frenchien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując