Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2023-05-20, 05:25   #3903
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 698
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
To szkoda, że nie chroni. Mam wrażenie, że na rynku jest ciągle mało skutecznych deo w kulce. Na półce w Rossmanie chyba tylko Chodakowską widziałam ostanio (Alterra jakoś na mnie nie działa).

A szukam teraz dla córki deo- używała ostatnio Biolaven, ale nie pasowało jej, że na kulce robiły się "farfocle" z zastygniętego produktu. Takie dzieci mają problemy

Ja jeszcze wykańczam deo Nae- jest dla mnie świetne. Chroni i nie pachnie jakoś bardzo mocno. Niestety nigdzie już nie widzę go dostępnego. Szkoda.







Teraz widzę ten deo za 18.50 w promocji- podrożał



A macie do polecenia jakieś fajne peelingi do ciała? Takie z fajnym świeżym zapachem? Kończę Vianek odżywczy, ale o ile kiedyś go lubiłam teraz przyznaję, że jest bardzo łagodny (chyba za bardzo).
Wiem, o co chodzi z farfoclami, bo też kiedyś trafiłam na taki jeden antyperspirant z Avonu, to było wieki temu, ale wcale jej się nie dziwię [emoji6]
Z kulkowych deo pasowały mi jak dotąd tylko garniery z ecocertem, wiele lat temu, jednak szybko zostały wycofane z rynku, nad czym ubolewam do dziś. Ten z Ziaji kompletnie nie działa, wystarczy zwykły spacer czy wyjście po zakupy i to nie w upałach, i za godzinę już wyczuwam brak świeżości. Nie przypuszczałam, że tak szybko zatęsknię za deo w kremie. Postaram się zużyć Ziaję, ale muszę już otworzyć La-Le, a jeśli zapach mnie będzie dusił, to mam jeszcze drugie deo Niyok o zapachu Wood zrobię mieszankę z nich, o ile ten Niyok będzie znośny. Mój syn teraz używa deo Nuxe men w kulce, jest bardzo zadowolony, skład prawie naturalny, przyjemny zapach, jest też wersja dla kobiet.

Z peelingów ostatnio używałam ten biedronkowy Be beauty w słoiku o zapachu pomarańczy, chyba nawet Ty go polecałaś? Bardzo fajny i tani, skład całkiem całkiem, zaskoczył mnie bardzo pozytywnie. A wcześniej Zielone Laboratorium żel peelingujący w butelce cytrusowy, też był niezły, teraz używam kawowego Alterry, ten to nigdy mi się nie znudzi, ale najmocniej z tych trzech trze biedronkowy, a w zapasie mam któryś peeling Miya.
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...omaranczy.html

Wysłane z mojego XQ-CC54 przy użyciu Tapatalka
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując