Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2023-05-20, 16:10   #3905
MariaFrancesca
Zakorzenienie
 
Avatar MariaFrancesca
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 913
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Wiem, o co chodzi z farfoclami, bo też kiedyś trafiłam na taki jeden antyperspirant z Avonu, to było wieki temu, ale wcale jej się nie dziwię [emoji6]
Z kulkowych deo pasowały mi jak dotąd tylko garniery z ecocertem, wiele lat temu, jednak szybko zostały wycofane z rynku, nad czym ubolewam do dziś. Ten z Ziaji kompletnie nie działa, wystarczy zwykły spacer czy wyjście po zakupy i to nie w upałach, i za godzinę już wyczuwam brak świeżości. Nie przypuszczałam, że tak szybko zatęsknię za deo w kremie. Postaram się zużyć Ziaję, ale muszę już otworzyć La-Le, a jeśli zapach mnie będzie dusił, to mam jeszcze drugie deo Niyok o zapachu Wood zrobię mieszankę z nich, o ile ten Niyok będzie znośny. Mój syn teraz używa deo Nuxe men w kulce, jest bardzo zadowolony, skład prawie naturalny, przyjemny zapach, jest też wersja dla kobiet.

Wysłane z mojego XQ-CC54 przy użyciu Tapatalka
O tym z Ziai jak piszesz, że nie działa to masz na myśli, że nie blokuje wydzielania potu czy że nie zapobiega przykremu zapachowi?


Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Ja używam deo Alterra w słoiczku i to polecam, bardzo fajny produkt za ok 15zł w promocji
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...heabutter.html
Oba deo mam zakolejkowane.
Chyba Kaledonia kiedyś pisałaś, że skoro jestem nieprzekonana do naturalnych deo to znaczy, że nie trafiłam jeszcze na swój deo idealny.
Naturalnych deo używam więc w dni wolne od pracy.
Co do sodowych nie mam wątpliwości, że hamują wydzielanie potu i działają, jednak obawiam się nadal, że będą mi tłuścić odzież.
Mam:
We love the planet lawendowy w słoiczku - fajny.
Roomcays męski z Rossmanna, w kartonowym sztyfcie, pięknie pachnie, działa, ale jak nie ma upałów to bardzo ciężko go rozprowadzić.
Deo Chodakowskiej dla mnie odpada, jest z ałunem, a do tego strasznie się rozwarstwia. Przy pierwszym opakowaniu jak otworzyłam kulkę zobaczyłam jeszcze masę kremowego produktu. Przy drugim wstrząsałam porządnie przed każdym użyciem, żeby temu zapobiec, a na końcu i tak było tak samo.
Lubię też te z Triethyl Citrate na totalnie luźne dni, bo on nie hamują wydzielania potu, np. Alterrę w atomizerze. Ziaja chyba też jest z tym składnikiem.

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
__________________
"Problemy to tylko okazje w przebraniu" R.J.Graham

W avatarze Andie MacDowell.
MariaFrancesca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując