Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-06-06, 10:24   #3938
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 698
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Popularna marka z wymiennymi wkładami ma takie paski nawilżajace



To mnie jeszcze bardziej przekonuje do pozostania przy żyletkach 2 stronnych, chociaż nie wszystkie lubię.

Tych jeszcze nie miałam

https://www.rossmann.pl/Produkt/Masz...zt,158922,8603
Ja się tak polubiłam z depilatorem Philipsa, że nie pamiętam kiedy ostatnio się goliłam tradycyjną maszynką, a używałam jednorazówek, z tym że nie służyły mi tylko raz i do kosza, a na parę razy, a po jednym czy dwóch użyciach z tych pasków nic nie zostawało, więc akurat dla mnie to nic nie znaczący drobiazg. Jeśli ktoś jest bardzo restrykcyjny, to owszem warto zwracać uwagę na skład takich wynalazków, gdyż jest tragiczny, a tym bardziej, jeśli ma problemy skórne, bo ja osobiście nie jestem fanką teorii, że produkt spłukiwany nie jest w stanie zaszkodzić skórze. Może bardzo zaszkodzić, o czym wielokrotnie się przekonałam, akurat paski w maszynkach moja skóra toleruje.

Jeśli chodzi o serum do twarzy, to mam dwa napoczęte, czerwone z bakuchiolem Miya, jest przyjemne, o konsystencji mleka, choć dla mnie lekko tłustawe się wydaje, cera odczuwa komfort, i Eveline z Wit C, lekkie, ale się lepi i nie widzę efektów. Obydwa raczej nie są moją bajką. Będzie mi ciężko je zużyć, ale to Miya na pewno wielu osobom by przypadło do gustu. Ogólnie to odkąd odkryłam już ładnych kilka lat temu serum Neem i tulsi Orientany i toner Aloe bha Bentona, nic lepszego nie znalazłam dla siebie i muszę się ich trzymać póki co.

Wysłane z mojego XQ-CC54 przy użyciu Tapatalka
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując