Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-07-04, 19:51   #3976
Miramej
Zakorzenienie
 
Avatar Miramej
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 18 274
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;89618837] wzięłam mydła, podkłady mineralne i cienie [/QUOTE]



Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Super zakupy, parę rzeczy z nich miałam lub używam aktualnie i bardzo lubię, do peelingu Cure mam nadzieję jeszcze wrócić, ale mam tyle zapasów innych peelingów, że obawiam się o jego dostępność w sklepach, nim je zużyję. A tym żelem Go Cranberry mnie zaskoczyłaś, bardzo dawno temu go miałam i dawno już nie widziałam tej marki, a nawet ostatnio mi się przypomniała i zastanawiałam się czy jeszcze istnieje. Żel Equilibry u mnie jest zawsze, ostatnio pomógł przy poparzeniu dłoni sosem pomidorowym, miałam aż bąble, a on natychmiast ukoił ból i po tygodniu już tylko delikatny ślad został. Nic tak nie działa.
Ja też mam jeszcze dużą butelkę peelingu Phenome, ale teraz mnie podrażnia, a ten Cure nie.

Kupowałam w Naturze, ale ich strona nadal jest aktywna

Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość

Jak zwykle same ciekawe kosmetyki.
Żel Equilibry i u mnie zawsze jest na stanie. Latem niezastąpiony po opalaniu. W zeszłym roku nawet mój mąż się smarował jak przegiął ze słońcem. Poza tym najlepszy do włosów pod olej.
__________________
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~
Nigdy nie porównuj tego, co masz w środku, z tym, co ktoś inny ma na zewnątrz.

H. MacLeod




.
Miramej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując