Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wstydliwa samotność w życiu
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2023-08-01, 20:17   #44
HermiJona
Raczkowanie
 
Avatar HermiJona
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 249
Dot.: Wstydliwa samotność w życiu

Cytat:
Napisane przez CwiercMotyla Pokaż wiadomość
Hmm, ciekawe, czy to też działa w drugą stronę (tzn. kiedy dziewczyna mieszka z rodzicami)? Jakoś wątpię
A ja myślę (i to jest wyłącznie moja opinia, nie obejmująca zapewne całej męskiej populacji, ale takie jednostki występują), że jednak w pewnym wieku jednak działa - są różne sytuacje życiowe i pomijam jeśli trzeba się zaopiekować rodzicami, ma się problemy zdrowotne, finansowe albo rodzice pomagają przy dziecku/dzieciach (samotna matka/ojciec) - w pewnym wieku jednak już mężczyzna wie, że potencjalnie rozwijając znajomość nie będzie musiał dzielić przestrzeni z rodzicami kobiety, z którą się spotyka czyt. więcej swobody itp. Świadczy to również o jakiejś jej zaradności, jeśli ma środki na utrzymanie siebie (pomijam toksyków, szukających darmowego źródła utrzymania, bo i takie przypadki się zdarzają). Ale jestem kobietą i mogę się mylić, a obserwację wnoszę ze spostrzeżeń mężczyzn w otoczeniu.

Natomiast faktycznie, u mężczyzny 25+, który nadal mieszka z rodzicami, natomiast Pani jest "na swoim" utrzymaniu (na swoje możliwości) informacja o mieszkaniu z rodzicami mogłaby być red flag - Autor wydaje się bardzo sympatyczną osobą i szczerze z chęcią sama również z nim bym porozmawiała...ale to samo mogę powiedzieć o moich eks - też nam się świetnie rozmawiało, nawet byliśmy w kilkuletnich związkach, jednak przywiązanie do domu rodzinnego prędzej czy później pokazuje różnice w podejściu do pewnych kwestii - pracy, finansów, samodzielności itp - nie chciałabym generalizować na Autora, jednak mając taką informację obecnie i po swoich doświadczeniach...raczej byśmy już dalej nie pogadali

Edytowane przez HermiJona
Czas edycji: 2023-08-01 o 20:21
HermiJona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując