Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-08-17, 15:07   #88
meliandra
Zakorzenienie
 
Avatar meliandra
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 6 222
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez Dagunia Pokaż wiadomość
Na jakich stronach kupujecie stroje kąpielowe ?
Oprócz wysyłki z Chin
Calzedonia, H&M, Tezenis, Oysho.

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy na serum pod oczy powinnam dawać jeszcze krem? Smaruje najpierw serum, ale dostałam krem pod oczy i nie wiem czy stosować oba, czy tylko jedno?

Wysłane z mojego motorola edge 20 lite przy użyciu Tapatalka
Jak najbardziej. Napierw serum, potem krem.

Cytat:
Napisane przez Norluka Pokaż wiadomość
Czy opłaca się kupować różne ozdoby bożonarodzeniowe teraz latem, czy lepiej bliżej świąt? Czy w ogóle jest różnica w cenach? Chodzi mi o rzeczy typu bombki.

Outlety na allegro

Wysłane z mojego 23049PCD8G przy użyciu Tapatalka
Tak. Jak już to podrożeją, na pewno nie potanieją, więc nie stracisz Ja w tatmtym roku zamawiałam dynie z Sinsay i potem zauważyłam, że kilka dni po moim zamówieniu podrożały.

Cytat:
Napisane przez GuiltyAsF_ck Pokaż wiadomość
Bagaż podręczny Ryanair
Będziemy pierwszy raz podróżowac ryanairem, tylko z bagażem podręcznym:
1. Czy kosmetyki (np. serum) mogą pozostać w szklanych opakowaniach?

Zachowując oczywiście standardowe limity dla płynów.

2. Leki/ suplementy - czy muszą być przewożone w pełnych opakowaniach czy wystarczą w "listkach"?

Wszędzie jest mowa o oryginalnym opakowaniu, ale nie znalazłam informacji, czy to musi być pełen kartonik z ulotką itp. czy wystarczy, że będzie oryginalny blister z tabletkami.
Mogą, byleby nie przekraczały tych 100 ml i były w kosmetyczne z płynami. Co do leków to zależy jakie leki i do jakiego kraju lecisz. W arto sprawdzić czy do kraju do którgo lecisz nie są zakazane. Ja biorę tylko jakieś przeciwbólowe, na gardło, na pęcherz, na biegunkę, jakiś antybiotyk i coś na przeziębienie i borę sam blister, ale jak trafisz na upierdliwą osobę kontrolującą może chcieć opakowanie, ale raczej rzadko się to zdarza.

Cytat:
Napisane przez Laief Pokaż wiadomość
Jaką polecacie suszarkę do włosów? Wstępnie myślę, że tak do około 500zł - no chyba, że warto dopłacić i wziąć coś z wyższej półki? Kompletnie nie ogarniam tego tematu, więc bardzo proszę o poratowanie
Wg mnie nie ma sesny kupować takiej drogiej. Ja mam Remingtona z jonizacją. Patrzę na to żeby miała dużą moc, długo kabel, była mniejsza, lżejsza i poręczna.

Cytat:
Napisane przez Norluka Pokaż wiadomość
Dzięki.


A jeszcze jedno pytanie - jakie długie macie lampki na jak dużą choinkę?
Nie wiem, w ile celować.

Wysłane z mojego 23049PCD8G przy użyciu Tapatalka
Zależy co chcesz nimi dekorować. Jak masz dużą choinkę, to im dłuższe tym lepiej.

Cytat:
Napisane przez rebeccaa Pokaż wiadomość
Gdzie stacjonarnie można kupić wózek na zakupy taki na kółkach?
Załącznik 7792966

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sklepy z galanterią, jakieś bazarki, popatrzyłabym też w Carrefour albo sklpach z walizkami.
__________________
🍀🍀🍀🍀🍀
meliandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując