Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2023-08-20, 14:03   #198
Fenenna
Wtajemniczenie
 
Avatar Fenenna
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 2 572
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
Musli i jogurt/mleko bez laktozy ?

Jak sie boisz, ze w kupnym musli bedzie gluten, to mozesz przywiesc wlasne musli czy inne lubiane platki. I na miejscu tylko to mleko bez laktozy dokupic. To sie latwo transportuje.
Cytat:
Napisane przez Norluka Pokaż wiadomość
Widziałam na jakimś urlopie, że ludzie sobie jedzą wafle ryżowe posmarowane czymś, co jest w niedużych opakowaniach, np. te mini dżemy, albo takie małe pasztety.
Albo jogurt bez laktozy z jakimiś płatkami, musli czy inną granolą.

Wysłane z mojego 23049PCD8G przy użyciu Tapatalka
Cytat:
Napisane przez meliandra Pokaż wiadomość
To chyba tylko jakieś wersje owsianki. Ja daję jogurt kokosowy z Lidla (nie wiem czy będziesz w Polsce nie), płatki owsiane/granola do tego owoce, masło orzechowe, kakao w ziarnach, orzechy.
Cytat:
Napisane przez wiejskie_ziemniaczki89 Pokaż wiadomość
A możesz sobie wcześniej przygotować to śniadanie i wziąć ze sobą ? Np. jakieś bezglutenowe placuszki + owoce. A jeśli nie może płatki bezglutenowe takie niewymagające gotowania i mleko roślinne ? Tylko kupiłabym wcześniej i wzięła ze sobą, bo niewiadomo jak wyposażony będzie sklep który będzie na miejscu.

Wysłane z mojego 2201117SY przy użyciu Tapatalka
Musli i wafle ryżowe! Zupełnie zapomniałam o tych produktach, to będzie idealne bo mogę zrobić mieszankę w domu i zabrać ze sobą a jogurt czy mleko bez laktozy na pewno wszędzie można kupić.
Będę dwa tygodnie w Szwajcarii i Francji i to taki wyjazd budżetowy bo nie chcemy oszczędzać na biletach wstępu, atrakcjach, pamiątkach czy posiłkach w jakichś fajnych miejscach typu obiad z owoców morza, drink z ładnym widokiem ale śniadanie chcemy ogarniać sami a ja akurat mam problemy żywieniowe :/

---------- Dopisano o 14:03 ---------- Poprzedni post napisano o 14:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Kasiaml91 Pokaż wiadomość
A długi wyjazd to będzie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dwa tygodnie, praktycznie codziennie chcemy nocować w innym mieście.
Fenenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując