Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na Vinted część 2.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2023-08-29, 21:14   #17
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Zakupy na Vinted część 2.

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Mari no ja bym jednak lasce nie odpuściła, jak bym miała film. Pal sześć te 30 zł, ale dla zasady, skąd wiesz czy ona tak innym nie robiła i nie robi? Przez to tacy ludzie właśnie sobie na coś takiego pozwalają, bo czują się jednak bezkarni
Pomijając wszystko to jednak szok jakimi świniami są ludzie

Ale pomijając wszystko, bo ja nie rozumiem. Ona kupiła buty i zniszczyła je? Po co?? Po co w ogóle je kupowała, jak ich nie chciała?
Dokładnie po to żeby wymusić na mnie zwrot kasy. Pewnie buty były za duże, za małe albo po prostu "nie takie"

To samo bym pisała- żeby nie odpuszczać. Ale ja już tyle czasu straciłam na te buty, że jakby to przeliczyć to zdecydowanie więcej niż wartość 30 zł, jeszcze TŻ musiałam angażować w ten mój złoty biznes żeby mi pojechał po paczkę zwrotną, bo bym jeszcze więcej czasu straciła... ;/ A ta dziewczyna na pewno tak robi innym, bo ma komentarze, że transakcja nie doszła do skutku. Myślałam, że ja też będę mogła wystawić komentarz, a tu taka nieprzyjemna niespodzianka. Chciałam w nim opisać, jak ta "transakcja" wyglądała...

Chyba jak na złość sprzedały mi się kolejne buty, akurat mam je w pracy, więc napisałam, że jutro wyślę, ale teraz myślę, że anuluję.
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując