Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-09-28, 12:06   #2030
Zayah
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-08
Wiadomości: 8
Dot.: Ciąża

Cytat:
Napisane przez BARTOSZ1234567 Pokaż wiadomość
Witam, otóż mam taki problem , który może wydawać się głupi lecz naprawdę jest stresujący. Tydzień temu w sobotę był u mnie mój chłopak i krótko mówiąc robiłam mu dobrze. Oczywiście samą ręką ponieważ nie chcemy dzieci jak na razie. Gdy mój chłopak doszedł to część nasienia została na moim palcu którego zlizalam tak żeby na nim nic nie było. Po upływie 30 minut / godziny chłopak poprosił abym włożyła sobie palca do dziury. I włożyłam tam właśnie tego który był wcześniej w nasieniu. Nie był on mocno zanurzony bo wszedł na jakieś 2/3 cm lecz boję się o zajście w ciążę. Czy mógłby ktoś mądrzejszy powiedziec mi czy jest szansa na zajście w ciążę w taki sposób? Dodam że palca nie trzymałam tam długo po wsadziłam i praktycznie od razu wyciągnęłam lecz zaczęły mi po tygodniu twardnieć cycki, niby powinnam mieć miesiączkę za niedługo ale nie przytrafiło mi się żeby moje piersi były twardsze. Proszę o szczerą odpowiedź i naprawdę nie są to żarty i pytam na poważnie.
Zapłodnienie w takim przypadku graniczyłoby z cudem.
Zayah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując